273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

MJ/kg ma znaczenie?

Wiem ze moc ekogroszku ma znaczenie, ale nie chce tez przepalać energii – produkować jej więcej niż zuzyje. Mam domek 180 metrow nowy, dobrze ocieplony i na eko wydaje za dużo. Nie wiem jak dobrac kaloryczność żeby zmiescic się w jakiejś sensownej cenie. Macie dosiadczenia w tym temacie?

Moja rada jest taka im bardziej kaloryczny tym spalasz go mniej. Już drugi sezon z węgiel sztygar. Super jakosc w dobrej cenie. Temperaturę trzyma do 12 godzin. Powoli i równo się spala

sztygar rewelacja.z tym że ja robie jeszcze jeden myk. Zima mam ten mocno kaloryczny 30 MJ/kg teraz do grzania wody wystarcza mi premium ten 27. Potwierdzam rzetelna firma i do tego daba o ekologie wlasnie czytałem ze posadza 100 tysiecy dębów w Rytlu. Po huraganie 2 lateu temu wiatr wycial tam 70 procent lasow

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.