265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Na BOGA, dzieci, czy wam nie wstyd.
To jest forum dla tych co się interesują wentylacją, a wy chcecie się jedynie "Prześlizgać się po naskórkach zdarzeń a nie drążyć dośrodkowo do sedna sprawy"

Witaj Sylwio!
masz może jakieś skany odnośnie uzupełniania dziennika praktyk??
jeśli tak,czy mogłabyś mi je podesłać,mój adres agapm@poczta.fm
Interesuje mnie branża sanitarna...
Z góry dziekuje

Witam!
Jeśli ktoś mógłby wysłać mi wzór wypełniania książki praktyki zawodowej to będę baaardzo wdzięczna.
Mój email: justyna@zajac.org.pl
Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam
Justyna Z

witajcie.. widze że nie jestem sama co ma problemy z a książką... również prosiłabym o wzory wypełniania bo zupełnie sie pogubiłam... z góry serdecznie dziękuje ewelina.lipiec@wp.pl

Witajcie. podobnie jak większość z was prosiłbym o wzór wypełnionej ksiązki praktyk( branża sanitarna)najlepiej praktyka na budowie.
Mój adres:
piotrek--t@tlen.pl
Z góry dziękuję.

Witajcie. ja też prosiłabym Was o wzór wypełnionej ksiązki praktyk( branża sanitarna)najlepiej praktyka na budowie.
Mój adres:monio7@o2.pl
z góry dziękuję!

Witam
Przeglądałem forum i mam prośbę czy mogłaby pani przesłać te przykładowe skany z wypełnioną książka praktyki?

Witam
Przeglądałem forum i mam prośbę czy mogłaby pani przesłać te przykładowe skany z wypełnioną książka praktyki?

hej wszystkim
tez mam taka praśbe jak ktos jeszcze posiada te skany książeczki praktyk. była bym bardzo wdzięczna. z góry dziekuje
agusiab2@o2.pl

Witam!
Serdeczna prośba o przesłanie wzoru wypełniania dziennika praktyk:maziakk@poczta.onet.pl
Dzięki i pozdrawiam!

Panie Macieju, czy mógłby mi Pan również wysłać przykłady jak wypełnić książkę praktyki zawodowej.? Pozdrawiam Robert.
robertk12@wp.pl

Witam! Czy ktoś mógłby mi również przesłać wzór wypełniania książki praktyki zawodowej? ofen@op.pl
Dziękuje i pozdrawiam!

Cześć!
Również poproszę o wzór wypełnienie książki...
Będę dźwięczna...
Pozdrawiam Marta
Mój e-mail: marcia_pp@wp.pl

Witam!
Serdecznie proszę o przesłanie wzoru wypełniania dziennika praktyk:ruda141@wp.pl
Dzięki i pozdrawiam!
Aga

Ja rozniez prosze o przeslanie wzory wypelnionego dziennika.
Pozdrawiam i dziekuje!
erm@poczta.onet.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.