273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witam mam prośbe związaną z dziennikiem praktyk! Potrzebuje wzór wypełnienia. Najlepiej do specjalności konstrukcyjno-budowlanej ale dobry będzie jakikolwiek! Z góry dziękuje za pomoc. modrzynski@poczta.fm

A ja mam takie pytanie dot. wypełnienia ksiązki. Co powinno być w miejscu: "Charakter czynności pełnionych w czasie odbywania praktyki" - Czy tu chodzi o to co dokładnie JA robie w czasie konkretnych robót??? czy ogólnie jakie czynności wykonywane są na budowie.

Jeśli muszę opisać czynności które ja wykonywałam to w momencie gdy jestem obserwatorem prac instalacyjnych, (ze względu na to iż jestem kobietą nie wykonuje prac fizycznych ) to moje czynności to nadzór czy jak to opisać???

Witam
Prosze o poratowanie przykładem zeszytu praktyki zawodowej nailepiej z branży sanitarnej w zakresie kierowania robotami ale wdzięczna będę za każdy przykład nawet w innej specjalności.
iwona.el@interia.pl

Witam wszystkich zebranych, mam ogromna prośbę o udostępnienie mi przykładów wypełnienia ksiazki praktyk z z branży sanitarnej. Z góry bardzo ale to bardzo dziekuje za okazana pomoc ( mój mail: bednarekmarta@onet.eu
pozdrawiam marta

Witam
Ja też proszę o scany stron Szczegółowego przebiegu prakt stanbud3@o2.pl

Witam! prosze poratujcie też i mnie wzrorem wypełniania, chodzi mi o praktyki w wykonastwie.praktykę wykonuję w specjalności konstrukcyjno - budowlanej. pozdrawiam i z góry dzięki
stankol045@wp.pl

Szanowni przyszli projektanci. Co robiliscie na studiach?, co w waszych głowach się knuje?. Przecież po fazie projektowej, należy jeszcze zrobić uzgodnienia Pożarowe i BHP oraz Inspektora z uprawinieniami. Dopiero wtedy można przekazać projekt do wystąpienia o pozwolenie na budowę i dopiero wtedy jest wiadome wszem,iż prjekt ten spełnia wszystkie zapisy zawarte w PN. Zgadzam się z "Projektantem".
Właśnie takich projektantów należy się wystrzegać

Witam,
mam pytanko czy mógłby mnie ktoś poratować i przesłać mi wzór książki .
Mój adres: hermes7777@interia.pl
Z góry bardzo dziękuję

Witam,
mam pytanko czy mógłby mnie ktoś poratować i przesłać mi wzór książki .
Mój adres: hermes7777@interia.pl
Z góry bardzo dziękuję

Witam,
mam pytanko czy mógłby mnie ktoś poratować i przesłać mi wzór książki .
Mój adres: hermes7777@interia.pl
Z góry bardzo dziękuję

Witam,
mam pytanko czy mógłby mnie ktoś poratować i przesłać mi wzór książki .
Mój adres: hermes7777@interia.pl
Z góry bardzo dziękuję

Witam:)
Pracuję od około 2 miesięcy, mam odebraną książkę praktyki zawodowej na uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi, jednakże jeszcze nie zaczełem jej uzupełniać... Chciał bym jak najszybciej to zrobić i w związku z tym mam ogromną prośbę. Czy ktoś mógłby mi wysłać na maila, 2 lub 3 zeskanowane strony z książki praktyk? Bardzo mi zależy aby mieć jekiś wzór wedle którego mogł bym mój zeszyt uzupełnić..
Mój adres: krasnalek81@o2.pl
Z góry bardzo dziękuję

Cześć!
A czy tu w ogóle zagląda ktoś, kto już jest po egzaminach? Bo jak czytam te wasze posty to wydaje mi się że wasze prośby spełzają na niczym.
Sama stoję przed problemem wypełnienia książki. Staram się to robić zgodnie z tym co podają tabelki w książce.Tylko mam jedną wątpliwość... Jak określić długość robienie projektu? Czy ktoś jest w stanie wymyślić faktyczny czas pracy? Bo objętość projektu nie zawsze pokrywa się z czasochłonnością? I generalnie jakie informacje powinno się podawać przy wypełnianiu książki praktyki projektowej??
Dodam, że ja staram się robić obie praktyki jednocześnie, i dlatego mam pełno wątpliwości jak to ze sobą połączyć??
Czy jest tu ktoś kto mógłby mi dopomóc?
Pozdrawiam
marcia_pp
e-mail: marcia_pp@wp.pl

Witam,
Ja także posiadam taki sam problem jak wy wszyscy dlatego była bym bardzo wdzięczna gdyby i mi ktoś mógł przesłać wzór jak wypełniać książke uprawnień. Ja staram sie o upranienia projektowo-budowlane w zakresie INST.SANITARNYCH. Prosze o jakiś wzór ktory by mi pomógł w uzupełnianiu ksiązki, mój email: jozi@interia.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.