273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witam, mam bardzo podobny problem do Sywlwi, gdyby znalazla sie jeszcze jedna dobra dusza ktora chcialaby i mi pomoc poprzez przeslanie wzoru takiej ksiązki byla bym bardzo wdzieczna. Moj e-mail: e-looczek@wp.pl
Pozdrawiam

Witam,
mam pytanko czy mógłby mnie ktoś poratować i przesłać mi wzór książki .
Mój adres: czoopek@wp.pl
Z góry bardzo dziękuję

mnie tez bardzo by interesował przodek jak taka ksiazke wypełnic , jezeli tkos moze mi przesłac cos bede wdzieczny :)
piotrur@poczta.onet.pl

A gdzie tak pisze ze ma być nr pozwolenia na budowę (podstawa prawna). Podam przykład zaprzeczający takiej konieczności. Inwestor zleca wykonanie projektu - projektuję np temat przez 2 miesiące. Oddaję projekt gotowy inwestorowi. Co dalej - inwestor za kolejne 5 miesięcy decyduje, iż zmienia projekt i wywarca wszystko na odwrót oczywiście nie składał wniosku o pozwolenie na budowę. Dalej zleca i pracuję np. kolejne 2 miesiące. Idąc muślą konieczności zapisów nr pozwolenia na budowę tracę 2 miesiące praktyki bo nie ma pozwolenia na budowę - absurd.

Jeśli ktoś mnie może poratować wzorem wypełnienia książki to z góry ddziękuję.
sobolt@poczta.onet.pl

Witam!
Jeśli ktoś mógłby wysłać mi wzór wypełniania książki praktyk to będę baaardzo wdzięczna. Pozdrawiam
gagentka@gmail.com

Witam!
Mam podobny problem do reszty użytkowników forum, czy któraś z poratowanych osób mogłaby mi wysłać skan strony lub trzech:) z książki przaktyk?
mail: mkontakt1@wp.pl
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Ja rownież proszę o te skany: polito@o2.pl

Do Tom.
Wtedy nalezy uzasadnic ze wystapiła tak sytuacja.

Witam!jeżeli mogłabym rownież prosić o przykładowy wzór książki, byłam bardzo wdzięczna!z góry dziękuję, pozdrawiam! paul-ina1@wp.pl

Witam;
mam wielką prośbę dotyczącą wzoru wpisu do książki prktyki zawoowej, chodzi mi konkretnie o praktykę projektową;
czy mógłbym dostać wzór kilku stron?
z góry dziękuję

Niech ktoś mi prześle wypełnioną przykładową stronę książki praktyk zawodowych. Mój adres to mon.greg@wp.pl

Witam!
Mógłby wysłać mi ktoś wzór wypełniania książki praktyk.Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
maruda211983@interia.pl

Witam! prosze poratujcie też i mnie wzrorem wypełniania, chodzi mi o praktyki w wykonastwie. pozdrawiam i z góry dzięki strazak1013@o2.pl

Może będę monotematyczna ale i mnie przydłby się taki skan z dziennika prawkyki zawodowej - niedawno zaczęłam działać w wykonawstwie i chciałabym powolutku odnotowywać sobie praktykę. Mój mail: venutifir@interia.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.