Re: Re: kolektor gruntowy - przepisy

Zdrowy rozsądek? W którym artykule o tym napisali? Moim zdaniem w art. 29 i 30 jasno wskazano co nie wymaga pozwolenia, a co wymaga zgłoszenia. Jak czegoś tam nie ma to musi być pozwolenie. Na kolektory gruntowe nie ma dyspensy więc formalnie musi być pozwolenie (to moje zdanie). Oczywiście zapytać w starostwie nigdy nie zaszkodzi, to nic nie kosztuje (nawiasem upewnił bym się w powiatowym nadzorze budowl., wprawdzie to nie oni wydają pozwolenia, ale to oni kontrolują budowy).