273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

coś na temat sterownika ACX 36.040

tak skonfigurowana pod warunkiem że się zna odpowiedni kod aplikacji pod daną centralę

Witam drugi raz za pomoca programu SaphirScope wyczyściłem sterowni9k ACX. Mam pytanie, w jaki sposób mógłbym z powrotem wgrać mu program. Czy jest możliwe przez scope jeżeli tak to jak to można wykonać.

mam taki sterownik moge ci go sprzedac tel609738002

Witam za rozsądna cenę byłbym zainteresowany kontakt pawel.krawiec@plusnet.pl

niewiem czy dostal pan maila wiec prosze zadzwonic tel 609738002 karol

Witam. Odgrzewam troche temat. Posiada do sprzedania 2 takie sterowniki. W razie pytań prosze o kontakt przez gg: 2416388

Ludzie, Czy tylko Siemens i VTS z ACX 36... ? Przecież na rynku jest cale mnóstwo sterowników PLC.
Nawet jest ze 3 krajowych producentów, w tym nawet 1 ze swoim "BMS". Piszę "BMS" bo jest to taki ubogi BMS, ale widziałem cale duże budynki zrobione przez tę firmę. A co do nauki programowania. Ostatnio bawię się sterownikami szwedzkimi. W systemie EXO (google... :) można zrobić dowolną aplikację, będzie nawet liczyć biorytmy i dni płodne. I jest cały BMS z nieograniczonymi możliwościami. Tylko sterowniki trochę drogawe. Ale w koszcie całego BMS to nie jest takie istotne. Zastanów się Łukasz, czy warto tracić czas na naukę głupawego softu w AXC 36.../VTS.

mam dokumentacje do ACX 36 040 dość ogólna jest to instrukcja użytkownika i instrukcja zaawansowana mieszkam w łodzi tel. 606 206 101.

Witam, sory że odgrzewam kotleta, sprawa dotyczy sterownika ACX36.000 i ACX36.040.
Obecnie sterowniki używane w rozdzielnicy do sterowania centralą wentylacyjną z pompą ciepła, występuje dość specyficzny problem uszkadzania się modułu komunikacyjnego LON (prawdopodobnie podczas wyłączania zasilania całej rozdzielnicy) - obecnie w fazie szukania przyczyny występowania uszkodzeń (więcej urządzeń na magistrali).
Moje pytanie to czy istnieje zamiennik dla tego sterownika najlepiej krajowy z możliwością darmowego programowania? – ACX już nie produkowany przez Siemensa.
Byłbym wdzięczny za pomoc.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.