273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Butla Nano

Nano do grilla takiego jak najbardziej, a nie za późno na grillowanie:) jeszcze sie ludziska urlopujecie:)

Tutaj jest identyczny wątek,który dotyczy grilla gazowego,warto przeczytać i wiedzieć zdecydowanie więcej,sami zobaczcie
http://wentylacja.com.pl/forum/grill-gazowy-90614.html

U mnie rodzice gotuja na butli gazowej i sie juz jakis czas temu przerzucili na te butle Nano amerigasową, bo i lżejsza i cenowo wychodzi okej i dostepna zawsze no i bezpieczniejsza

Nano do grilla pasuje bez problemów, a moim zdaniem jest lżejsza więc i wygodniej wszystko zorganizować. Tym bardziej, że nie ma problemu z jej zakupem, jest na wielu stacjach benzynowych

moi rodzice butle nano kupuja na BP, bo maja blisko, ale z tego co wiem na innych stacjach tez sa

Butla Nano jest od AmeriGas? nie słyszałem, ale to może dlatego, że nigdy takim rozwiązaniem się nie interesowałem. My od razu szukaliśmy najkorzystniejszych ofert dotyczących dzierżawy zbiorników LPG. Też mamy AmeriGas, bo ich Relax 2 jest bardzo korzystny, ale na nasze potrzeby (czyli ogrzewanie domu też) takie pojedyncze butle to za mało. Potem mamy w planach podłączyć się do sieci gazowej

[quote]moi rodzice butle nano kupuja na BP, bo maja blisko, ale z tego co wiem na innych stacjach tez sa[/quote]
Sa na Statoilu, lukoilu, przy tesco więc z zakupem nie powinno być problemu. A teraz reduktor do niej ten Klik On za złotówkę można mieć, więc jest czas na zmiany

o dzieki za podpowiedź z tym reduktorem w butli nano za złotówkę, dam znac rodzicom, zawsze to jakas oszczednosc

[quote]o dzieki za podpowiedź z tym reduktorem w butli nano za złotówkę, dam znac rodzicom, zawsze to jakas oszczednosc[/quote]
Zdecydowanie warto i jeśli jeszcze jak to można bez problemów na stacji załatwić... dobra zmiana;)

[quote][ Sa na Statoilu, lukoilu, przy tesco więc z zakupem nie powinno być problemu. A teraz reduktor do niej ten Klik On za złotówkę można mieć, więc jest czas na zmiany[/quote]

Na stacjach statoil ne kupisz Nano, ale BP, Lukoil, Moya tam na pewno. Warto sprawdzić na tej mapce http://nano.amerigas.pl/znajdz-punkt-sprzedazy po kodzie pocztowym bardzo łatwo sprawdzić gdzie w okolicy jest dostępna. A warto ją kupować tym bardziej, że mają teraz fajną promocje http://nano.amerigas.pl/promocja

[quote]Butla Nano jest od AmeriGas? nie słyszałem, ale to może dlatego, że nigdy takim rozwiązaniem się nie interesowałem. My od razu szukaliśmy najkorzystniejszych ofert dotyczących dzierżawy zbiorników LPG. Też mamy AmeriGas, bo ich Relax 2 jest bardzo korzystny, ale na nasze potrzeby (czyli ogrzewanie domu też) takie pojedyncze butle to za mało. Potem mamy w planach podłączyć się do sieci gazowej[/quote]
tak, to jest butla od amerigasu, dlatego ma lepszej jakosci gaz w środku

Jeśli ta butla jest tak dobra jakościowo jak sama firma AmeriGas to serdecznie polecam. My mamy od nich zbiornik LPG i jeżeli chodzi o ich dbałość o klienta to wzorowa! Polecam

U nas kolejny sezon Nano podłączona do grilla. Sprawdza się super, jest lekka, wygodna, a my mamy radochę z działkowego grillowania:)

ostatnio butlę Nano w Obi kupowałem. Dla mnie to wygodniej bo często tam bywam i mam bliżej po prostu.

ja AmeriGas znam bo są moim dostawcą gazu, bardzo dobrej jakości gaz LPG, bardzo wydajny

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.