265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Uprawnienia budowlane - EGZAMIN

Witam!
W tym roku (juz w czerwcu) przystępuje do egzaminu na uprawnienia budowlane(w specjalnosci nstalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych). Poszukuję testów, pytań (wraz z odpowiedziami jesli to mozliwe) do w/w egzaminu. Czy moze moglby ktos polecic mi jakas ksiazke??? Proszę o kontakt osoby,które posiadają takie materiały lub wiedzą w jaki sposób je zdobyć i wiedza jak sie do tego egzaminu przygotowac :)))
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Serwus,
podaj maila...prześlę Ci wszystkie materiały z zeszłorocznego kursu ..włącznie z testami i wszystkimi ustawami

Roberto wyslij mi tez jak mozesz.Zdaje tez w tym roku to mi sie przyda . Z góry dzieki. e-mail: mw.nysa@interia.pl

Witam,
jakbyś był tak miły to ja też poproszę:)
kulaj@anit.com.pl

Witaj Robercie!!!
Spadles mi chyba z nieba!!!
Egzamin mam 1 czerwca - i chyba musze powoli zaczynac sie uczyc - a nie mam zbyt wiele (materialow) ale przede wszystkim kompletnie nie mam pojecia jak ten egzamin wyglada... :(
Bede go zdawac w Poznaniu...
moj mail: elza13@vp.pl

Skoro idzie hurtem to moze i ja poprosze o jakies info... przede mna jeszcze dluga droga... ale z ciekawosci poczytam.
Jesli laska to na: wude@o2.pl
Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Materiały wyślę w sobotę ..może będzie więcej chętnych to nie będę się męczył dwa razy.
Znajdziecie tam:
- test na pisemny
- bank pytań na ustny dla róznych specjalności
- ustawy w .docu
Uprzedzam jednak że materiały dotyczą warszawy - jakie są w innych regionach ..nie wiem.
Ale myślę że i tak się przydadzą ....na początek:)

Jeśli to nie byłby duży problem to też prosze.
mlynek.zuk@wp.pl

polito@o2.pl

bratka_p@wp.pl

również poproszę kicalska@tlen.pl

i ja poproszę
pttk22@interia.pl

Byłbym wdzięczny
dgdg81@op.pl
Pozdrawiam

Jeśli można to i ja sie dołączam do prośby
xdotix@wp.pl
Z góry dzieki
Pozdrawiam

magdakowalczyk11@wp.pl
Wielkie dzięki !!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.