273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Szukam dobrego serwisanta HVAC

Szukam i szukam i nikgo znaleźć nie mogę.
Może ktoś chce się zatrudnić?.
Czekam z utęsknieniem; praca@koss.pl
Praca w Warszawie

Daj ogloszenie w portalach angli irlandi francji. Tam napewno znajdziesz naszych serwisantow moich 3 jest w Angli. Niestety. A bedzie coraz trudniej znalezc dobrych pracownikow. Ale sami jestesmy temu winni. Pozdrawiam.

a ile płacisz?

Właśnie jak będziesz płacił mało to nie utrzymasz w firmie dobrego serwisanta. I pozostaną tylko tacy którzy na niczym się nie znają uczą sie na błędach (a te błędy dużo mogą kosztować)i są w stanie "pracować" za marne 1000pln.
Pozdrawiam

za dobrego (z doświadczeniem) ponad 2000 netto, fura+komóra

No tak to bywa.
Moich dwóch też juz w Irlandii mają 14 euro na godzinę i mieszkanie. Nawet na Święta nie przyjeżdżają do kraju

A może wyjściem jest outsourcing. Nie trzeba takich zatrudniać a w razie jakiś problemów można im przytrzymać kaskę :)

za 2000 to sam sobie rób

w 2000 r było 3500.PLN brutto

Teraz w przedstawicielstwie niemieckiej firmy mam 6200 brutto

Po co zatrudniać.
zerknij na byłych pracowników swojej i innych firm z regionu.teraz są na swoim.Płacisz i głowa nie boli.Nie masz takiego " urlopowicza " za 6.000,00 m-c w lato + ułożone " długie" weekendy + chorobowe + trzy dni ( chyba na zwolnienie) plus odzież robocza + bhp na karku + odpowiedzialnośc za wypadki + samochód + benzyna + hotele + delegacje + narzędzia + telefon + rozliczenia PIT + pogłaskanie po głowie że będą nadgodziny jak potrzeba + płacone przestoje i puste przeloty " bo zapomniałem "+ Twoje nerwy bo to TY za wszystko odpowiadasz a nie pracownik itd.
Jednocześnie bez urazy EDI jak ktoś chce zatrudniać za 6.000,00 jego sprawa i mnie nic do tego ani do Ediego.

Teraz w przedstawicielstwie niemieckiej firmy mam 6200 brutto
Edi .Wally szuka pracownika nie wspólnika i praca ma być chyba w Polsce.
Osobiście uważam,że podstawowe wynagrodzenie w granicach 2000 zł. na rękę to przyzwoita stawka.Jeżeli ktoś uważa ,że to żle to może założyć własną firmę i sprawdzić ile zarobi pracując osiem godzin .

Pracuję w Polsce , po 10 godzin , dwie soboty

Szukam i szukam i nikgo znaleźć nie mogę.
Może ktoś chce się zatrudnić?.
Czekam z utęsknieniem; praca@koss.pl
Praca w Warszawie
Tak z ciekawości Wally... Co rozumiesz przez serwisanta HVAC? Chodzi o zakres umiejętności.

Domyślam się,że chodzi o takiego,który poza umiejętnością podpisania listy płac wie co to jest np. wentylator.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.