Systherm CHiK Sp.zo.o.

Św. Wincentego 7
61-003 Poznań
SYSTHERM projektuje i montuje instalacje chłodnicze i klimatyzacyjne z elementów produkowanych przez renomowane firmy światowe, takie jak np. LG, Daikin, GREE, Thermokey, Copeland, Güntner, Digitel, Danfoss, Hanbell, ProFroid, RefComp, Ebara, Armstrong, Bänninger, przeznaczone dla przechowalni oraz zakładów przetwórczych owoców i warzyw, zakładów mleczarskich, masarni, zakładów mięsnych oraz budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej: hoteli, banków, szpitali. Dostarcza meble chłodnicze do supermarketów, buduje i serwuje instalacje chłodnicze, które są sterowane i monitorowane przez zdalny system komputerowy.
SYSTHERM, jako firma wyspecjalizowana w chłodnictwie i klimatyzacji, posiada rozbudowaną strukturę. Potwierdza to osiem oddziałów w Białymstoku, Gliwicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie oraz Szczecinie.
Celem naszej działalności jest rzetelność, terminowość i uczciwość w kontaktach między naszymi partnerami handlowymi. Czujemy się współodpowiedzialni za środowisko naturalne; propagujemy działania proekologiczne i prospołeczne. Przestrzegamy praw konsumenckich. Potwierdzeniem tego są przyznane nam, na przestrzeni wszystkich lat działalności, certyfikaty „Solidna firma”.
Wszystkim naszym klientom i partnerom handlowym dziękujemy za okazane zaufanie oraz zapraszamy do dalszej współpracy.