ETApart AG - logo

ETApart AG

+48 662 88 17 17
01-067 Warszawa
ETAPART AG została założona w 1984 roku i jest renomowaną firmą w dziedzinie energooszczędnego ogrzewania i wentylacji (przemysłowych) hal i budynków, oraz w zakresie systemów regeneracyjnych.
ETApart zajmuje się opracowywaniem, zarządzaniem projektami, produkcją i instalacją systemów promienników gazowych w zakresie mocy od 10 kW do 400 kW przy długościach urządzeń od 3 metrów do 100 metrów. Nasza gama produktów obejmuje również moduły technologii kondensacyjnej, kolektory słoneczne do montażu na fasadach lub dachu, oraz systemy odzyskiwania ciepła, z których wszystkie można łatwo dostosować do naszych systemów promienników gazowych.
W wyniku rozwoju i ekspansji firmy, została założona i otwarta w 1991 roku niezależna spółka ETAPART Energietechnik GmbH mająca siedzibę w Tröbitz na południu Brandenburgii.
ETAPART posiada serwis posprzedażny i obsługę klienta fabrycznego w obu lokalizacjach, w celu wsparcia systemu i konserwacji. Ponadto posiadamy oddziały w Szwajcarii, Austrii oraz od lutgo 2018r w Polsce.

Dane adresowe:
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy ETApart AG:
Producent:
  • Nagrzewnice -> Promienniki ciepła, podczerwieni
  • Ogrzewanie gazowe -> Urządzenia i akcesoria
  • Akcesoria i narzędzia -> w instalacjach grzewczych
  • Instalacje i montaż -> Montaż instalacji grzewczej