Gość: Gnom
2006-01-05 00:00
#1
schizofrenia, Monty-Phyton a może zakrzywienie czasoprzestrzeni ?
Wiem, to powinno być w wątku Humor.
Odkryłem właśnie że 2 różne firmy produkcyjne, produkują te same urządzenia pod tym samym adresem. Zastanawiam się czy hala jest piętrowa czy jedni produkują przed południem a drudzy po południu ? Co ciekawe, firmy te sprzedały swoje urządzenia na dokładnie te same obiekty (lista referencyjna). Jedyne logiczne wytłumaczenie jest takie, że nie tak dawno, nie wcześniej niż w 1993 (powstanie jednej z firmy)nastąpiło rozbicie czasoprzestrzeni na 2 odrębne tory czasowe różniące się nieznacznie i dzięki internetowi, który łączy oba wszechświaty można zaobserwować to zjawisko. Dla chcących zaobserwować to unikalne zjawisko podaję adresy internetowe http://www.vbwclima.com.pl i http://www.vbw.pl. (generalnie staram się unikać reklamowania konkretnych firm dlatego przepraszam pozostałe firmy z branży i obiecuję że też o nich wspomnę jeśli tylko dadzą mi ku temu równie dobry powód)
Gość: Gnom
2006-01-05 00:00
#2
Nie zauważyłem wcześniej, że te czasoprzestrzenie przenikają się nawzajem co raczej wskazuje na schizofrenię, jedna firma chwali się nagrodami drugiej za to druga posługuje sie atestami pierwszej! I nie wytoczą sobie procesów! Co więcej, serwis fabryczny obu firm ma inny adres iternetowy ale te same numery telefonów. No i automatykę mają identyczną !
Ubaw po pachy !
Gość: Nikt taki
2006-01-05 00:00
#3
Po prostu ktoś stworzył drugą firmę aly robić przekręty
Jedna drugiej sprzedaje a druga pierwszej jdna drugiej nie płaci druga pierwszej nie płaci obie wykazują stratę i nie płacą podatków
Ot polska rzeczywistość
Gość: szoł-men
2006-01-05 00:00
#4
ej, a może po prostu to taki holding jak np. Skanska, która składa się z kilku firm (nawet czasami ze sobą konkurujących)
choć przyznaję - teoria o zakrzywieniu czasoprzestrzeni bardziej mi się podoba :-)
Gość: Wally
2006-01-06 00:00
#5
Czasami firmy promują jakąś marke, która nie koniecznie musi sie kojarzyć ze spółka matką.Np Carrier w USA spzredaje te same klimatyzatory w różnych regionach pod innymi nazwami (np; Day&Night), tutaj może istnieje taka sama zależność.
Gość: //
2006-01-11 00:00
#6
w niektórych stanach na północy nie lubią Żydów ( i murzynów ) dlatego Carrier musi zmieniać nazwę
Gość: Wally
2006-01-11 00:00
#7
Nie pojmuję (a staram sie) pojąć tej rasistowskiej sugestii (o Carrierze i murzynach) w tym postcie powyżej, od rasity p.(//).
Jak piszesz takie głupoty (//) to idź na strony gdzie to lubią.
Może i nam w tej branży też odbija , ale nie w tą samą strone co tobie (//), tak , że nie znajdziesz tutaj zrozumienia zakompleksiony rasisto!.
Gość: //
2006-01-12 00:00
#8
dajesz przykład z Carierem i a albo nie znasz się dlaczego tak jest albo nie piszesz specjalnie aby ludzie żyli dalej w niewiedzy zakompleksiony walterku
Gość: Wally
2006-01-12 00:00
#9
Panie(//)- jak Pan sobie wyobraża politykę firmy Carrier w USA opartą na rasizmie?. Nie wytzrymaliby nawet 1 roku - jak rząd USA by ich rozwalił i wsadził do więzienia (u nich to szybko idzie sie za kratke).
Po co wtrącać sensację tam gdzie jej nie ma.
Pisanie ,że murzyni lub Żydzi nie lubia Carriera, jest po prostu absurdalne.
Jak Pan wie, w USA technika 3C (Cena Czyni Cuda) jest najbardziej aktulana i na miejscu - dolar liczy się tam skrupulatnie.
Zmiana marek wynika z reguły popzrez zagarnięcie słabyszych producentów o znanej juz ustabilizowanej marce , wykupienie tych firm i wykozytywanie tej marki potem popzrez innego producenta(Carriera).
Można się zgodzić ,ze stwierdzeniem ,że swego czasu Żydzi w USA nie kupowali samochodów niemieckich marek ze względu na nazistowskie niemcy ale ,że marka Carrier im wadzi to juą za daleka aluzja.
To tyle na ten temat.
Wcale nie sfrustrowany Wally.
Gość: Gnom
2006-01-13 00:00
#10
Proszę moderatora o wykasowanie dyskusji na temat kompletnie niezwiązany z tematyką wentylacyjną. Są w internecie strony poświęcone wspomnianym zagadnieniom i tam proszę przenieść dyskusję.
Pozdrawiam
Gość: Gnom
2006-01-13 00:00
#11
Proszę moderatora o wykasowanie dyskusji na temat kompletnie niezwiązany z tematyką wentylacyjną. Są w internecie strony poświęcone wspomnianym zagadnieniom i tam proszę przenieść dyskusję.
Pozdrawiam
Gość: //
2006-01-13 00:00
#12
dalej pan niewie o czy pisze a nawet nie czyta uwaznie ze zrozumieniem czyjeś posty stąd to niekiedy rozmywanie się w pana postach na konkretne pytania Carier to w 90 % kapitał z izraela I na rynkach arabskich nie istnieje tak samo w niektórych stanach ameryki dlatego zabiegi z zmianą nazwy zakompleksiony walterku
  • 1