Gość: stan
2006-10-30 00:00
#1
problem ze świeczką
Dziś rano usiłowałem odpalić GCO 20-00 i siwieczka ani drgnie. Gaz do niej dochodzi bo się pali, trzymałem pokrętło wciśnięte ok 4 minut i nie pomaga. jesli to awaria czujnika to prosze o ponoc w temacie . le o morze kosztowac i ile za to może zagwizdać fachowiec.Oglądałem dziś rano usterkę w TVN właśnie o fachowcach od gazu i jestem przerażony tym co wyprawiają.
Gość: zniesmaczony
2006-11-02 00:00
#2
Jestem przerażony poziomem programu TVN usterka. To co nieraz wyprawiają realizatorzy tego programu woła o pomstę do nieba, ale laikowi wszystko się wcisnie byle była sensacja.
Zgnieciona kombinerkami dysza, kabel sygnałowy twardego dysku włozony siłą w odwrotną stronę, ściana do tapetowania wysmarowana tłuszczem, to standard tego programu. Przepraszam, ale fachowiec wykonujac usługę nie nastawia się na to, że awaria została sztucznie wywołana przez klienta. Przecież bardzo duże znaczenie ma wstępny wywiad z klientem, to on naprowadza na źródło awarii. W końcu to klient, a nie serwisant miał okazję zaobserwować przebieg awarii i to on niejednokrotnie zna warunki w jakich do niej doszło.
Chciałbym zobaczyć "ekspertów" TVN jak sami motają się z celowo spreparowaną "usterką".
Gość: gość
2006-11-05 00:00
#3
wejdż na www wrozamet części znajdziesz tam profesjonalne doradztwo jesli się boisz psełdo fachowców ,samemu nie grzeb bo będzie bóm .
Gość: JUREK
2006-11-12 00:00
#4
Miałem ten sam problem fachowiec wymienił czujnik ponoć to się nazywa {termopara }40zł+10 zł naprawa i jest ok.
  • 1