Gość: kornel
2007-12-07 00:00
#1
nie grzeje
Założyłem własnie nowy grzejnik na reczniki do nowo powstającej łazienki, ale nie chhce grzać. Mam centralne z wymuszonym obiegiem, ale nie wiem czy ma znaczenie to że rura która wchodzi do grzejnika z góry nie jest w poziomie tylko pod górę w kierunku grzejnika, i czy dolna rura wychodząca z grzejnika moze byc ok 20 cm niżej od wylotu z grzejnika ? Może przez to jest różnica ciśnień i nie grzeje ? Prosze o szybką odpowiedź
Gość: anna
2007-12-10 00:00
#2
U mnie było podobnie i trzeba było zamontować pompe żeby wymusić obieg, pozostałe grzejniki w całym domku grzały bez problemu a w łazience nowy grzejnik nawet sie nie zaletnił, okazało sie że tylko pompa moze załatwić sprawe chyba że zdecydowałabym sie na całą mocernizacje węzła, domek ma CO miejskie.
Gość: arek
2007-12-10 00:00
#3
Z tego co piszesz o rurce zasilającej do grzejnika, że ona idzie w górę w jego kierunku, to w tym miejscu gdzie ona jest najwyzej tworzy się poduszka powietrzna i nie przepuszcza wody. Trzeba założyc w tym miejscu odpowietrznik automatyczny albo przerobic rurke tak żeby był sdpadek w kierunku grzejnika.
  • 1