Gość: Mieczysław Matusiak
2004-01-08 00:00
#1
kultura na forum
Panowie starczy juz tego na forum.Można sobię szpilki wciskać ale bez
chamstwa.Wally spasuj z wypowiedziami typu inwektywy,a pozostali przestańcie
robić sobię z niego wspólnego " wroga branży".Czytają to ludzie spoza wentylacji a wypowiedzi są jak na śmietniku.Proszę o wpisy tylko z poparciem hasła i bez kłótni.Jeszcze trochę a forum zajmie się tylko firmą Koss.Żeby nie było wątpliwości pracuję w firmie konkurencyjnej do firmy Wallego.I koniec z kryptoreklamą typu giełda albo forum.
Gość: Marcin
2004-01-08 00:00
#2
Moze po prostu każdy się podpisze z jakiej firmy jest i będzie spokój i kultura na forum. Teraz większość się kryje i nie ujawnia swoich prawdziwych danych.
Gość: thingrim
2004-01-08 00:00
#3
Zaraz dostaniesz odpowiedz ze nikt sie nie kryje, a pozatym nie widze sensu podawania swoich danych bo nicka mozna zmienic w kazdym momencie.Ja jestem tylko studentem AGH ktory zaliczyl kilka krakowskich firm branzowych (jako monter).
Pozdrawiam
Gość: mieczysław matusiak
2004-01-08 00:00
#4
Dobry pomysł -wystarczy nazwisko i imię
Gość: Wally
2004-01-09 00:00
#5
Panie Mietku - czy ja ogłaszam w jakiej firmie pracuje? Bo mamy tu takich , którzy sypią na mnie nazwiskami i firmami - ale to nie Ja. Ale nie ukrywam - że robią mnie reklamę ..- czemu nie, ..jak są tacy "wspaniałomyślni"...
Gość: mieczysław matusiak
2004-01-10 00:00
#6
Wolę nie mieć takiej reklamy jak te polemiki w internecie, a potem już tylko wyzwiska ( post o " bąkach" to już klasyka).
Gość: nieszczesny
2004-01-10 00:00
#7
Faktycznie dziwne to forum. Jako laik kompletnie z zewnatz jestem troche zdumiony. Czy branża jest tak mała, ze wszyscy sobie przeszkadzaja ,czy to animozje osobiste? Szczerze mówiąc głupio to wygląda.
Gość: wally
2004-01-11 00:00
#8
Bo jak ktoś wie , że jestem na Forum ,to te całe tałatajstwo, chamstwo wyłażi ze swoich nor aby mieć okazje popluć i mnie oszczekać. Tak wygląda to Forum - jest paru takich - których zazdrość tak skuła im mózgi , że zapominają o jakichkolwiek zasadach i nie bacząc na to dają popis... Przecież te obczszekacze i opluwacze znaja mnie... to i znają moja skrzynkę e-mailowa i także telefon. Jakoś pzrez te wszystke lata - nie dostaję listów, ani telefonów , ani e-mail, gdzie KTOŚ po nazwisku - powiedziałby - co do mnie czuje WPROST. Tylko cichcem w internecie , anonimowo, podskakują z klawiaturą w ręu - dając popis swojej szczurzej Odwadze A czego ONI byliby warci wtedy .. (5-10-12 lat temu) gdyby nie moja szkoła?. Dzisiaj to są wielkie tuzy, tylko wtedy , gdyby nie ja, byli by teraz niczym... Czy ja mam wymieniać nazwiska TYCH wszystkich, dzieki mnie teraz są w branży i uważają się za fachowców w Warszawie , Łodzi i dalej?... ?. Pan p. Mietku jest jednym z nich , więc jeśli o kulturze mamy mówić - niech pan zacznie od swojej. Pana kariera w tej branży,zaczeła sie od czasu kiedy pan pzrekroczył progi w mojej firmie, pracując u mnie, otworzył Pan sobie drzwi gdzeiś indziej ..dzieki własnie pracy w tej firmie, teraz kiedy Pana poprzednia firma poszła kaput , TAKŻE pracuje Pan w firmie , kóra doceniła Pana staż...TYCH rzeczy nie da sie ukryć. Ja mam przynajmnije odwage mówic prawde miedzy oczy, jak powiedziałem wcześniej. Do nikogo nie należę i zobowiązań nie mam...i to was , wszystkich boli....Moja niezalezność i swoboda skręca was, że ja MOGĘ powiedziec kto jest zły a kto dobry , poniewaz JUTRO dl amnie będzie taki samy dzień - WY natomiast umiecie tylko lać na jedno drzewo - i boicie sie własnego cienia.
Gość: mieczysław matusiak
2004-01-12 00:00
#9
Nigdy nie pracowałem u pana a jedynie od 1993-1995 kupowałem kanały wentylacyjne.
Nic panu nie zawdzięczam.
Prosiłem bez wyzwisk.Ja się
podpisuję nazwiskiem i proszę już nie uczestnić w tej dyskusji.Nie chcę żeby znów przekształciło się w kłótnie na forum.Liczę na wpisy z poparciem,aby forum było wymianą zdań na temat,a jeśli już prawimy sobię złośliwości to z polotem i odrobiną inteligencji.
P.S.Jest Pan bardzo przewidywalny i prosty w swoich reakcjach .Jeszcze raz proszę o brak "szczekających" wpisów.
Gość: Puchatek
2004-01-12 00:00
#10
Podać imię i nazwisko i do tego firmę i zrezygnować z tej rozkosznej anonimowości? Nigdy!!! A tak na marginesie to nie jest wymóg kulturalnej rozmowy. Cham i tak chamem zostanie.
Gość: Norbert
2004-01-14 00:00
#11
Ludzie wyluzujcie!
Jedną z osób, która ma wiedzę i chce podzielić się swoimi opiniami, doświadczeniem jest Wally,
Każdy ma inny sposób bycia i wyrażania, swoich poglądów,
I każdy ma prawo do własnego zdania,
Rozumiem Wallego, bo niektóre pytania na forum, są poniżej pasa i można wyjść z siebie.
Jeśli nie potraficie wyciągać wniosków z wiedzy innych to nie zaglądajcie tutaj na stronę,
strony z chatem, są gdzie indziej,
to strona dla ludzi, którzy chcą wiedzieć jak i dlaczego a nie jak w przedzkolu:
"Ten na mnie napluł, to ja mu oddam"
Ile macie lat, ludziki?
Jeśli ktoś ma wrażliwą psychikę to niech najepiej schowa się pod majtki mamy,
a nie myśli, ze został już fachowcem, bo 15 razy zmienił firmę,
Może niech każdy odpowie sobie na pytanie, dlaczego tyle razy ją zmienia?
Czyżby dlatego, że ktoś jest "cienki" jako fachowiec?
Gość: nok
2004-01-14 00:00
#12
to takie polskie - kłótnie - i to nie merytoryczne tylko wyzwiskami. Wally w tym przoduje.
Gość: mieczysław matusiak
2004-01-14 00:00
#13
O takie wypowiedzi właśnie chodzi - skończyć z osobistymi wycieczkami na forum.
Gość: Wally
2004-01-15 00:00
#14
JA NIGDY nie zaczałem żadnej op-erki pierwszy !!,a w kaszę dmuchać sobie nie dam. Jak szmaty i szczury zejdą ze mnie.. - ja nie będe musiał ich opi..lać.
Myslę ,że na tym Forum bardziej chodzi (i powinno) o wiedze, niż kulture.. ,chociaż jednego i drugiego tutaj brakuje.
Gość: mieczysław matusiak
2004-01-16 00:00
#15
Wiedzę można podawać w sposób normalny, a można podawać w sposób urągający wszelkim zasadom.Pana byli pracownicy zejdą z Pana jak przestanie Pan reagować na ich małowybredne zaczepki, jak sądzę pisane specjalnie aby doprowadzić do internetowych awanturek.Nic tu nie ma do rzeczy " czy da się dmuchać w kaszę" czy nie.Trzymajmy spokojny ton rozmowy.forum na tym skorzysta.
Myślę,że tym stwierdzeniem możemy zakończyć tą dyskusję i skupić się na podawaniu informacji pytającym.
Ps. Brawo dla Norberta za odpowiedź na temat klimatyzacji samochodowej.chciał się podzielić wiedzą to i odpowiedział-jego wolny wybór.