Gość: krzysiek
2004-03-19 00:00
#1
do Wally’ego vel yllaW’ego
dot. twojej odpowiedzi w temacie Sauna z 18.03.2004 r.
Myślałem, że jest to forum do wymiany doświadczeń, jednak grubo się pomyliłem. Dzięki ludziom takim jak ty, wiele osób, które naprawdę coś mogło pomóc, przestało tu zaglądać.
Tylko studenci i Ci którzy trafiły na portal przez przypadek, mają nadzieję, że czegoś się dowiedzą.
Muszę ci przyznać, że w jednym masz rację. W porównaniu z tobą, jestem cienias, bo kto mógłby się równać z takim g....... jak ty. Nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu i podejmować jakąkolwiek polemikę. Ty na pewno wszystko wiedziałeś od razu i jesteś zorientowany w każdym temacie. Tylko czekasz aż ktoś coś napisze, bo wtedy możesz się wykazać i wpisać jakąś ciekawą przycinkę, z której wiele osób twojego pokroju będzie miało ubaw.
Wracając do tematu SAUNA, to gdybyś go dokładniej przeczytał zrozumiałbyś, że chodziło mi o przewietrzanie sauny, a nie o ciągłą wymianę powietrza w pomieszczeniu. Ale co ja będę z tobą ............, ty i tak wiesz swoje bo masz patent na WIEDZĘ i RACJĘ.
Zatem pozdrawiam serdecznie.
Cienias
Gość: spostrzegawczy
2004-03-19 00:00
#2
Nie montowałem instalacji w saunie ale moim zdaniem główny problem to zabezpieczenie wentylatora przed temperaturą=może przepustnica ale zabezpieczona drewnianą osłoną.Pozatym po co wychładzać to pomieszczenie.Ktos kto to robi niech odpowie żeby kolega zmienił zdanie o forum....jeśli jesteś cienias to ja też bo też nie wiem....Gnomie Help
Gość: Gnom
2004-03-20 00:00
#3
Myślę że sauna jest obiektem nie podlegającym pod zalecenia i normy, coś na kształt oscypków. Ja zrobiłbym w niej wentylację okresową załączaną po użytkowaniu w celu odprowadzenia wilgoci i tyle. Ciekawszym tematem jest wentylacja solarium.
Gość: yllaW
2004-03-23 00:00
#4
Krytyka moja jest i była ZAWSZE na podstawie pytań zadanych. Jakbys miał trochę zdrowego rozsądaku- zapytałbyŚ się wytwórcę Sauny i dowiedziałbyś się ,jaka wentylacja jest instalowana (bo jest). Więc jak nie umiesz dowiedzieć się u źródła - uważam ,że jesteś głąbem - bo pierwsze co każdy z głabów robi to idzie na FORUM I ZADAJE GŁUPIE PYTANIA JAK TY TO ZROBIŁEŚ.
natmiast Sauny tzw"suche " praktycznie nie maja wilgoci bo podnosimy temperaturę, a mokre mają wentylację grawitacyjną. Na zdrowy rozum przewentylowanie Sauny polega ,że się otwiera się drzwi po zakończeniu kilkunastominutowego seansu w Saunie.
I tyle krzysiu vel cieniasie vel głabie.
Naucz sie myśleć , to nikt Ci kopa w dupę nie zada
Gość: spostrzegawczy głąb
2004-03-23 00:00
#5
nie wiedziałem - bo się nie zajmowałem ...będę wiedział na przyszłość.
  • 1