Gość: Dodan
2009-01-27 00:00
#1
Wybór kotła
Przymierzam się do zakupu pieca KMG-1, bo generalnie jako jeden z nielicznych spełnia moje oczekiwania tzn. ma gesteosc granulacji do 4 cm, a to oznacza ze mozna nim palic nie tylko tzw retopal, ale np groszek tudziez inne paliwa, po drugie ma PID-a, a najwazniejsze jest tez to ze glebokosc pieca ma pół metra tzn. zmiejsci mi sie do kotłowni:-) I w zwiazku z tym mam pytanie do was, czy polecacie ten piec, czy dobrze sie sprawuje, czy PID spełnia swoją rolę, jak jest z servisem, poprostu czy warto go kupic, czy ma szukac czegos innego? Z góry bardzo dziękuję za wszystkie rady/uwagi.
Gość: michał
2009-01-29 00:00
#2
witam
ja również zastanawiałem się nad zakupem pieca kmg,plusem jest podajnik do granulacji 4 cm i sterownik,minusem jest ilość kanałów grzewczy wymiennika(tylko 4-ry),trudne wkładanie ruszt awaryjnych,cięgna podajnika nie są osłonięte,małe drzwiczki do czyszczenia kanałów grzewczych,niestaranne wykonanie...szukam dalej
Gość: Dodan
2009-03-09 00:00
#3
Ja juz wybralem:-)) zdecydowalem sie na KMG-1 bo nic innego lepszego nie znalazlem, generalnie jestem zadowolony, a jak z towimi poszukiwaniami??
  • 1