Gość: Krzysztof
2009-04-13 00:00
#1
Ulrich Wandich 24 i kod 09 od 2 lat
Od 2 lat wyskakuje kod błędu 09 (problemy z wentylatorem) i piec się zawiesza.(raz kilka razy dziennie - raz ponad miesiąc pracuje bez przerw). Dwóch kolejnych serwisantów nie dało sobie z nim rady, a wymienili:
-presostat (2x)
-płytę główna elektroniki,
-wentylator,
-zawór trójdrożny,
-elektrodę jonizacyjną i zapłonową,
- kondensator zapłonowy (2x)
-sterownik zasobnika (WA05),
-wielokrotne czyszczenia wymienników itp.
-kryzowanie wylotu spalin,
Widać, że działają "w ciemno" w myśl zasady -a może się uda, a z pieca została tak naprawdę tylko obudowa. Gwarancja się skończyła i koszty tych działań rosną niepokojąco. Bojąc się, że może ma to związek z zasilaniem puściłem go przez UPS , a potem pociągnąłem zasilanie z innej fazy ale bez efektu. Może ktoś miał doświadczenia z tym wynalazkiem ?
Gość: Dział Serwisowo-Techniczny Ulrich
2009-04-29 00:00
#2


Firma Ulrich dziękuje za podzielenie się opinią na temat oferowanych produktów , co wydatnie wpłynie na poprawę obsługi naszych klientów . Zrobimy wszystko co możliwe , aby zapewnić Panu/Pani bezawaryjną i długotrwałą pracę urządzenia którego jest Pan/Pani użytkownikiem. Aby spełnić nasze zobowiązania bardzo prosimy o kontakt z nami poprzez adres mailowy serwis@ulrich.com.pl załączając swój numer telefonu , adres mailowy oraz adres instalacji urządzenia. Skontaktujemy się z Panem/Panią i ustalimy szczegóły naszej pomocy.
Z poważaniem

Jacek Broda

Kierownik Działu Serwisowo-Technicznego
Gość: jacekklim
2010-12-03 16:48
#3
Witam, od 5 lat mam ten piec, miałem kłopoty z piecem, wyskakiwały błędy, przestawał działać zwieszał się próbował się resetować, odpalał, nie grzał wody (szczególnie zimy) jak się nagrzał to jako tako działał. Wzywałem serwis, pięciu serwisantów z róźnych miast nie dawało rady, wymienili mi prawie połowę pieca i nic, czyszczenie dawało radę ale na krótko, w tamtym roku sam zamontowałem wentylatorek od komputera do rury wejściowej z zewnątrz z powietrzem i wszystkie kłopoty zniknęły!!! teraz odpukać od ponad roku mam spokój - a po rachunkach widzę że piec jest oszczędny.
Gość: plazo
2010-12-28 00:16
#4
Tzn zapewniłeś mu lepszy "dolot" powietrza i to wystarczyło?
Ja w swoim porozpinałem wszystkie wtyczki i obficie używałem najpierw Elektrosolu a potem Kontaktu. Pomaga na kilka miesięcy a jak znowu zaczyna wariować to powtarzam terapię. W każdym razie nie dzieje się to już tak zatrważająco często jak poprzednio. Zdobyłem też kompletne wiazki okablowania i jak mnie któregoś razu naprawdę wkurzy to zabiorę się za wymianę ! Pozdrawiam !
  • 1