Gość: Elwira
2009-11-16 00:00
#1
KOCIOŁ MAGNETYCZNY
Witam serdecznie. Potwierdzam, że jest to EkoTURBINA GRZEWCZA autorstwa ADRIANA LANG, przywłaszczona przez pana Grzegorza Matysiaka po targach budowlanych w Dżonkowie, na których zdobyła wyróżnienie, pod pretekstem współpracy przy wdrażaniu turbiny na rynek. Zaznaczam, że nie tylko myśl techniczna została tu przywłaszczona, ale także to urządzenie widniejące na zdjęciach. Ma ono tylko 140 % sprawności, ponieważ podczas demonstracji na wspomnianych targach, podłączone do prymitywnego obiegu uległo uszkodzeniu i nie jest w stanie uzyskać pełnej mocy. I tu zwracam się do Pana, który tak ironicznie pyta o urządzenie mające 200 % sprawności. Tak, to jest to urządzenie - EkoTURBINA GRZEWCZA i jest ona w stanie osiągać taką sprawność. Widziałam, dotykałam, wiem. Z pytaniami zapraszam na stronę wynalazcy i producenta tego urządzenia www.ekoturbiny.pl
Myślę, że Adrian Lang będzie w stanie udzielić wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania, bo krytyka, ironia czy sarkazm na forum przychodzą bardzo łatwo, a takie wynalazki rodzą się okupione wielkim trudem.
Pozostaję z szacunkiem - Elwira
Gość: Kazimierz
2009-12-02 00:00
#2
Jestem z okolic Bielska Białej gdzie można zobaczyć najbliżej pracę Ekoturbiny.Czy może byc zamontowana w łazience ze względu na hałas pracy.Jaka jest cena.
  • 1