Gość: Aleksandra
2008-03-27 00:00
#1
Oferta Pracy_Inzynier Serwisant Palników
Dla naszego Klienta, jednego z największych na świecie producentów palników do kotłów i pieców poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisant Palników

Miejsce pracy: Warszawa

Doświadczenie w serwisie kotłów i/lub palników przemysłowych. Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego.

Raportując do Regional Sales Managera, osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z klientami w zakresie przygotowania ofert technicznych i cenowych na usługi serwisowe i części zamienne. Inżynier Serwisant Palników zajmuje się instalacją urządzeń, utrzymaniem i konserwacją oraz serwisem u klientów na terenie Polski, Rosji, Ukrainy, Węgier i Rumunii. Osoba ta uczestniczy także w międzynarodowych wystawach oraz współpracuje z zagraniczną centralą firmy.

Poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym (mechanika lub automatyka), ze znajomością języka angielskiego i rosyjskiego, posiadającej kilkuletnie doświadczenie w serwisie kotłów i/lub palników przemysłowych. Wymagana jest znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz prawo jazdy kategorii B. Idealny kandydat jest osobą analityczną, nastawioną na rozwiązywanie problemów oraz otwartą na częste podróże służbowe.

Firma oferuje pracę w znanym i renomowanym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z samochodem do celów prywatnych i innymi narzędziami pracy oraz dokładne przeszkolenie w zagranicznych oddziałach firmy.

Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt lub przesłanie swojego CV na adres: a.obtulowicz@hill.com.pl

Aleksandra Obtułowicz
HILL International
  • 1