Gość: artursz
2008-09-29 00:00
#1
Kupno Kotła ??
Chciałbym uzyskać od was wskazówkę jaki powinienem kupić kocioł olejowy? będzie on pracował z kominkiem z płaszczem wodnym. Chciałbym aby to wszystko idealnie cykało bez żadnych późniejszych wpadek oczywiście tez zależy mi na tym aby kocioł nie pożerał zbyt dużo opału. Kominek podgrzewał by CO (podłogówka) oraz wodę bieżącą.( opiszę swój domek aby przybliżyć sprawę to 140 m2 samego parteru na poddaszu raczej nie będzie nic strop ocieplony 10 cm warstwą styropianu, ściany budynku wymurowane są z porothermy o grubości 30 cm do tego dochodzi ocieplenie 15 cm styropianu.) Fajnie by było jeśli ktoś kto posiada takie rozwiązanie kominek + kocioł olejowy napisał by swoje dotychczasowe refleksje oraz jaki posiada Kocioł i kominek wraz ze spalaniem rocznym.
Gość: artursz
2008-10-01 00:00
#2
jak patrzę na liczne odpowiedzi z waszej strony to aż przychodzą mi dziwne myśli czy ja dobrze robię chcąc kupić kocioł olejowy.
pisząc ten post miałem nadzieję że znajdzie się tutaj osoba która wymieniła by się spostrzeżeniami a jak do tej pory odzew jest znikomy mam nadzieję że znajdzie sie osoba która posiada kocioł olejowy i napiszę kilka zdań od siebie
Trzymam kciuki
  • 1