Gość: Ro.
2003-09-20 00:00
#1
Halton H.E.L.P.
Witam.
Czy ktoś z was miał do czynienia z programem firmy Halton do obliczania kuchni (okapy i te sprawy) ? Z sieci można ściągnąć wersję instalacyjną tego programu ... ale co z tego - od kilku tygodni nie mogę doczekać się na "password".
Gdyby ktoś z was miał jakieś doświadczenia z tym programem chętnie wysłucham opinii, poza tym bardzo proszę podajcie mi kod potrzebny do uruchomienia programu na adres r_o_@poczta.onet.pl lub tutaj na forum.
Dla ciekawych, instalkę można ściągnąć ze stony: http://www.haltoncompany.com/download_help.htm /> POMÓŻCIE !
Gość: Krzysztof
2003-09-22 00:00
#2
Program HALTON HELP bez kodów i hasła jest rozpowadzany w Polsce przez firmę Halton. Proszę się zwrócić bezpośrednio do biura w Warszawie lub Gdańsku tel/fax 022 672 85 81 lub 058 347 55 95. Do programu dołączany jest 60 stronicowy przewodnik do projektowania wentylacji kuchennej (po polsku :)
Program HELP jest dobry, liczy ilości powietrza wywiewanego na podstawie zysków ciepła zainstalowanych pod i poza okapem w kuchni, umożliwiając redukcję ilości niezbędnego powietrza. Program rozróżnia okapy wyciągowe od indukcyjnych oraz od okapów z wiązką wychwytującą oraz oraz okapów z komorami UV. Umożliwia przprowadzenie obliczeń dla okapów z automatycznym przemywaniem tłuszczowych filtrów cyklonowych.
Z pozdrowieniami
Krzysztof Grzonka
krzysztof.grzonka@halton.com
  • 1