Gość: S MARC
2006-01-05 00:00
#1
Grzech Pierworodny i KRTV
Jak wykazałem problemy z wentylacją gnębią ludzkość od początku istnienia. Już pierwszy oddech człowieka jest związany z wydzielaniem CO2! ( choć Krebsa przy Adamie podobno nie było!). No i tak człowiek od urodzenia sami sobie szkodzi. W XXI wieku każdy wie, o zmniejszaniu się ilości tlenu w atmosferze i nadejściu Armagedonu i Sądu Ostatecznego. Wierzymy, choć w Newtona zarówno NB jak I sądy RP jeszcze nie są w stanie uwierzyć( tak chronią budownictwo, aby E. w 12. 2 przyznać rację). W kilkuletnich zmaganiach z tym prbblemem, jak dotąd wykazałem tylko, że poczucie "boskości władzy" nie dotyczy tylko epoki oświeconych Faraonów, których wiedza do dziś nas zadziwia. W następnych epokach poczucie boskości władcy bierze się już wyłacznie z pomroczności ( Syndrom PO). Według mnie wynika to z przepracowania i nie dbania o BHP w tym o PN-EN- 132. Ale jak się zachowuje władza, to widzą to tylko webrańcy( patrz (E12.2), czyli DOTLENIENI). A zewsząd napływają przykłady, że niedotlenienie mózgów zbiera ostatnio okazałe plony. Dla przykładu: Tocząca się debata o KR TVP. Przeanalizujmy więc nie okres Nerona, a współczesność. Jak TVP pokazała Panią D.W. która domaga się milionów złotych odprawy. Tyle trwały debaty i spory, aż.. Aż Poczta Polska zasypała lawiną wezwań dłużników. No i jak sądzisz czytelniku kogo? Przecież żywi już ledwie żyja od podatków. Więc w poczuciu absolutnej władzy płynącej ze szkodliwego oddziaływania wysokich stężeń CO2 wezwano legiony zmarłych! A więc TVP chyba pyta się Opinii społecznej?
A więc na serio informuję:Jest zgoda na takie odprwy, ale pod jednym warunkiem. Proszę Forum, aby tę Propozycję przesłać Premierowi i Sejmowi: Niech odchodzaca KRT sama zbierze zaległości abonamentowe od zmarłych, może być że chodzi właśnie o te 3-4 mln. Tyko niech tych 4 z KR TVP z gory zapłaca podatek od tej działalności. Bo zważywszy, że większość dłużników stanowią zmarli, którzy wg PP "ukończyli" ponad 75 lat, liczę że jest ich większość na liśćie PP ! Proponuję też, aby Sejm uchwalił jeszcze, że odchodząca KR TVP na pamiątkę tej działalności dostanie 4 "trąbki pocztowe" i prawo grania na wszystkich cmentarzach. Według nnie chyba na Sąd Ostateczny! Zapewne wezwani do zgłoszenia się osobiście w najbliższym urzędzie pocztowym z dowodem osobistym,jest "mrowie". Jeśli więc nie dopełnili tego obowiązku i nie uiścli opłatę abonamentową
za zaległe lata, aż do Sądu Ostatecznego, to niech odchodzaca KR TVP zbierze od nich sama te opłaty. Ale już w ramach prywatnej działalności gospodarczej.
A tak na marginesie tej szopki, jako DOTLENIONY, a więc ja w pewnym sensie Prorok zastanawiam się, czy nie pozwać RP za obrazę dobrego imienia Teścia ( i Ojca?), którym na serio PP przysłała takie wezwania! Tak na marginesie szkoda, że w osatnim Instalatorze znowu piszą tylko o szkodliwości CO. Podczas gdy pamiętając o wskaźniku Pettenkofera zapomina się o biednej władzy!
Ponad to informuję, że Prawdziwym Kominiarzem, po złożeniu im życzeń z nastaniem roku 20006 ( Decyzja GINB) dosliśmy do konsensu. Obiecał, że na dach bez ław kominiarskich więcej nie wejdzie. Podobno miał ćwiczenie praktyczne. Bo zamiast rozwiazania moich zadań o sile a równi pochyłej, kominiarz sam sprawdzał w locie jaka osiagnie prędkość upadku. No I chyba jest już podatny do napisania odwołania Prezesa spółdzielni w mojej Wspólnocie. Ale o Ustwę o własnOści lokali z 20004 r i tak zapytam w Kancelarii Sejmu. Bo żal mi jest tego Dyrektora GINB. Pomimo obowiązujacego w pb i kpa dogmatu nieomylności- boskości, chyba już długo tak nie pociągnie bez PN-EN 132 w atmosferze i bez zrozumienia istoty wskaźnika Pettenkofera?
Gość: kąpany
2006-01-05 00:00
#2
o widzę znów na przepustce ?
Gość: S MARC
2006-01-07 00:00
#3
Panie Kąpany!
Pan zapewne jest Pan jednym z braci ( Od Wielkiego Brata) zapewniającej działanie wentylacji z jakim zmaga się od lat Instalator. Szkoda mi tych fachowców, co w zmaganiach szukają wyjaśnienia w przepisach, a nie w nauce. Niech Pan poda mi(chyba tajną ?)stałą gazowa R dla CO2. Ja mając kilka tablic termodynamicznych własciwości gazów nie znalazłem tam CO2!!! Ale zdradzę Panu sekret C02 według 1 tabeli, autora nie wydam, wynosi 1.9(2) kg/m3. Niestety autor zataił temperaturę? O st?, czy 20 st? Nie znalazłszy R nie mogę obliczyć zmiany ciężaru CO2. A powietrze wg PN EN w zależności od temperatury ma ten ciężar ok. 1,2- 1,3 kg/m3 i zapewne jego komponentów Pawo Newtona prawdopodobnie nie obejmuje? Stąd po podobnej cywilizacji na Marsie zostało tylko samo CO2 z atmosfery. Inne składniki się ewakuowały. U nas będzie to samo, bo to dla powietrza z PN EN.., a nie dla CO2 są kratki wentylacyjne pod sufitem. Stąd widzę wielkie uznanie dla POMROCZNOŚCI u Pana. Ale być może się mylę i ktoś zna R albo zakres zmian gęstości CO2 w lokalu. Niech poda publicznie! Pora odtajnić! Zapewne chodzi autorom o zachowanie właściwej atmosfery dla Marsjan? W końcu mamy XXI wiek! Może przyleca i docenią te projekty. A może Pan jest pomysłodawcą ściągania abonamentu tv od zmarłych z byłej KR TVP? Szkoda, że nie mogę zamieścić zdjęcia "Wezwania PP" do zmarłego 11 lat temu Teścia! Ale ma zaległości z tym abonamentem.
Gość: wykąpany
2006-01-07 00:00
#4
Na przepustce ale poprawy nie widać.
Gość: S MARC
2006-01-09 00:00
#5
Czyżby sam Wielki Mistrz Kapituły postawił mi diagnozę. Sądząc po treści i zmianie Nazwiska, doszło jednak do ablucji. A to jest czynność wymagająca od fachowca instalatora wielkiego poświęcenia, powiem nawet, że desperacji. Panie Wykąpany, Pan nie wie czym Pan ryzykuje. Kąpiel, może w CW? Zgrozo! To kominiarze nie wiedzą czym jest w istocie CW w bloku? Podaję więc przepis jak to ustalić. Po pierwsze potrzebny jest mały przenośny laserek, taki jak sprzedają na rynku za 5 zł. Gdyż w "czystej wodzie" nie ma efektu Tyndalla. Ale w kisielu bakteryjnym smuga czerwona będzie wyraźna. Potem można użyć mikroskopu. Tu jednak bez pomocy światła niebieskiego , to nic nie widać. Nie potrzeba jednak od razu dawać na mszę, bo może być nibieska dioda, oświetlająca preparat: z "ciepłej wody". To co można tam ujrzeć, to "legiony żywotów" czekających na nasze płuca. Tym razem po 9 dniowym leżeniu z antybiotykiem naprawdę mnie one "wypuściły". Litościwe były i "wypuściły". Bo tak za ileś lat mógł bym być zmuszany do płacenia za abonament TV, nie mając nawet dowodu. Jaki można mieć dowód na nie oglądanie programy tvp na tamtym świecie? ŻADEN. Nie wypada zmarłym uchylać się od obowiązku i być tylko teoretycznie tylko wolny od trosk doczesności. Stężenie CO2 w atmosferze tak szybko rośnie, że Władza w związku z powyzszym już nikomu się nie przepuści. Ale po moim pouczeniu, znając fachowca , sądzę, że Pan już nie zaryzykuje ponownej kompieli. A my śmiertelnicy nie mamy wyjścia mając takich kominiarzy, hydraulików i SANEPIDY. Takich co ani w CO2, ani w bakterie, a nawet w Newtona dotąd nie uwierzyli. Być może z efektu pomroczności? "Znawcy" sami mają widać problemy, które chcą przypisać swoim bliźnim. Szukając Kominiarza Polskiego w bibliotekach doznałem zawodu. Taki naukowy i chroniony prawami autorskimi, że żadna pobliska biblioteka naukowa, dostępna mi w spisie na www. nie złamała zakazu posiadania KP przez niewtajemniczonych? Za to przyznaję, że kominiarskie wersety "o schizofrenii zarządców", nie zniknęły ze stron www. Stąd chyba można rozpoznać styl i język! Może to moja wina, że się przedwcześnie pochwaliłem, że znikły! Ale to może przez cenzora? To chyba ON nie dopuścił tylko mnie do dalszego studiowania "złotych myśli kominiarzy". Niesłusznie, bo ja wobec jedynego dyskutanta działam tylko w ramach obowiązku, patrz E.33. 8 i 9. "Daj Boże zdrowie i rozum, może być i pod kapeluszem". Chesz to się myj, ale cię uprzedziłem o zagrożeniu "Wykompanego"!
Gość: Wally
2006-01-09 00:00
#6
Dobre !!! Piszcie dalej.
Podpowiedź ; może coś znajdziecie w Starym Testamencie na ten temat.To może o.Rydzyk się włączy do tej dyskusji.
Gość: T. Brzęczkowski
2006-01-10 00:00
#7
Swoją drogą ciekwe byłyby pomiary CO2 w obiktach k.R... Tylko jak sie tam dostać.
Gość: S MARC
2006-01-10 00:00
#8
Widziałem zainteresowanie ze strony KP. Sądzę,że KP mogli by w zamian za plamę jaką dali 8.12.2005 w TVN USTERKA w ramach pokuty: powinni przyznać się do odpowiedzialności za pomroczność Premierowi i założywszy mocherowe kapelusze zanieść w darze 4 złote trąbki dla odchodzącej KR tvp. W końcu Owsiak gra tylko na ulicach, to ONI mogli by grać na cmentarzach. Kłaniam się nisko przy tym Panu Wajsowi, który ostatnio mówił o problemach podatkowych z rozliczeniem "działalności". I mając to na uwadze sądzę, że nie powinno się ograniczać wynagrodzeń odchodzącej KR tvp, za taki pomysł ze zmarłymi. Powinni mieć prawo ustalenia wysokości ryczałtowego wynagrodzenia jako odprawy. Ale jako działalności do opodatkowania. Ryczałt niech sobie sami ustalą. Dla mnie mogą zapłacić podatek od 3 mln, ale jak chcą to i od 8 mln zł.
Ponad to informuję, że mój jedyny kolega który nie namawiał mnie do zrobienia dr. i w dodatku Prof, jako prawdziwy fachowiec znalazł mi R CO2,=188,8 ( książki nie zdradzę). Tak jak przypuszczałem jest ok 2/3 R powietrza i innych gazów. Co tłumaczy, dla czego na Marsie zostało samo CO2. Tak jak zostaje w multikinach, oraz sypialniach z uwagi na kratki pod sufitem. Stąd Instalator i COiW będą jeszcze miały o czym pisać i ponarzekać. Za wyjątkiem KP, gdzie Cykl Krebsa i Prawa Newtona nie są znane. Patrząc na reklamy kominiarzy urządzających pikniki na ławach kominiarskich, albo tych co chodza między kominami na linie z drabiną na ramieniu, odtajniam art.156 kk. Bo jako eksperymentator liczę na sponsora. Od czasu do czasu taki mi się trafia. Ostatnio kupił mi w Lidlu mikroskop z diodą niebieską do badania bakterii. To mój szef . Ale teraz jako Prof chyba żaluje tych 300zł, bo są zdjęcia i filmy z widokiem "promotorów kondensacji". Są już szokiem dla specjalistów. Więc znowu zaczekam z 25 lat aż Profesory zrozumieją co o jest ogniwo korozyjne na bakterie krzemowe i napiszą w książce. Abym mógł się na kogoś powołać. Obiecuję jak mi sponsor kupi miernik CO2, to będę mierzył. Nawet Pani Dr Neurolog pytała mnie się o koloidy we krwi i o płytki. Czy jak spada pH ze rosnącą koncentracji CO2, to się tworza te draństwo tworzy we krwi? Ale jak dotąd brakuje mi żyletki i miernika CO2. Więc jej jeszcze nie odpowiem! Ale mam chęć ! Wiernego informuję: Wiem, że w Kościele czyta się Ezechiela. Choć wg NASA był niewątpliwie I kosmonautą i to jest już w Starym Testamencie! Sądzę, że moimi pomysłami i powołaniem się na E12.2 z uwagi na E.33.8 i 9 nie grzeszę?! Przynajmniej nie o to mi chodzi. Ja jestem wielkiej wiary i skromności, co udowodniłem rezygnując z kariery naukawej.
  • 1