Gość: Szirek
2004-02-18 00:00
#1
Co sądzicie na temat VBW
Mam mały problem. Chciałbym nawiązać współpracę z polskimi producentami central wentylacyjnych. Słyszałem jednak, że VTS Clima jest stosunkowo drogie, z Klimoru trzeba czekać nawet na ofertę kilka tygodni, natomiast VBW po podziale / Clima Product- których jakość pozostawia wiele do życzenia/ prawdopodobnie jest na krawędzi i nie wiadomo co będzie z nimi dalej. Oczywiście na temat tych firm jedynie słyszałem i bardzo proszę o wyrażenie opini na ich temat.
Gość: kris
2004-02-18 00:00
#2
Drogi Panie, gdyby Pan prześledził wcześniejsze , b. b. żywe wątki forum np. "pytania o f-mę NETMARK" lub "znacie f-mę QS-Tech" - gorąco polecam - to by Pan tego nieszczęsnego pytania nie zadawał , pozdr
Gość: Gnom
2004-02-19 00:00
#3
Szanowny Panie Szirek proszę podać swoje dane a foromowicze napiszą co sądzą o Pana firmie. Może jest pan "na krawędzi" i VBW nie będzie miało ochoty z Panem wspólpracować ?
Gość: a taki tam gburek
2004-02-19 00:00
#4
A Ty gnomie To Ty Sie Tak Nie Madrz!!!
Gość: spostrzegawczy
2004-02-19 00:00
#5
nie poda .ja już to przerabiałem z innymi Gnomie.Admin kasować takie zapytania i to już !!!!
Gość: POL
2004-02-19 00:00
#6
Tylko jednej firmy ( południowej ) nie podałeś , ciekawe dlaczego ??
Proszę nie komentujmy takich pytań na forum.
Gość: BOGDAN W
2004-02-19 00:00
#7
Stary nie pakuj sie w KŁOPOTY !
Gość: Gnom
2004-02-19 00:00
#8
Musicie nieźle dać popalić konkurencji, że Was aż tak nie lubią. A swoją drogą kiepska to konkurencja co jęczy zamiast wziąść się do roboty. Pozdrawiam.
Gość: thingrim
2004-02-19 00:00
#9
Po co sobie skakac do oczu ,temat nie wart komentowania ! Pozdrawiam
Gość: yllaW
2004-02-19 00:00
#10
Myślę sobie ,że oczywiście pyskówka i obrażanie siebie nawzajem nie jest w tonie tego forum. Mieliśmy popisy szeregu osób które lały na KOSS-a ile można - w efekcie mojej obrony - to ja (KOSS) dostałem bana od Admistratora, co do dzisiaj nie bardzo rozumiem dlaczego .Pytanie niewiedzącego można rozwinąc w aspekcie techniki i na tym zakończyć. Ja uważam ,że VTS jest doskonałą firmą , rozwijająca się dynamicznie , ciągle wprowadza nowe technologię. Według mojej oceny nie ma takiej podobnej firmy w naszych rodzimych rejonach Polski. Firmy VBW oraz inne Polskie firmy produkujące duże centrale went-klimat (Frapol, Klimor, Juwent, KMW, etc.), są już daleko za VTS-em, jełśi chodzi o rozwiązania technologiczne. VTS to już firma o doskonałych wyrobach i nie mamy się czego wstydzić widząc nalepkę "Made in Poland" na ich centralach.
Chyba można napisać swoją opinię? Uważam ,że o firmach "producenckich" POWINNIŚMY pisać, nie piszmy o firmach instalacyjnych lub dystrybutorskich (co spzredaja czasami wielki ebadziewie), ponieważ tutaj trudno ocenic firmę z Tarnowa ,czy Koziej Wólki, kóre działaja lokalnie. Firm producenckich jest kilkadziesiąt w Polsce i KAŻDY ma pojęcie o nich , czy to z poziomu projektowego lub instalacyjnego. Pozdrawiam moich napuszonych forumowiczów. Pamiętakcie WSZYSCY jesteśmy gośćmi na forum i każdy może się wypowiadac czy to komuś sie podoba czy tez nie. Nie jest to forum Gnoma czy thingrima lub krisa. Forum jest nas wszystkich.
Gość: kris
2004-02-20 00:00
#11
oj , spece od wentylacji , pogubić się z Wami można - nic z tego nie rozumiem
Gość: spostrzegawczy
2004-02-20 00:00
#12
Walli nie przesadzaj ..... na początku to TY waliłeś każdego między oczy swoimi " celnymi " uwagami i za to dostałe s bana.Od trego czasu forum i Twoje wypowiedzi znormalniały.teraz przyjemnie się czyta nawet drobne utarczki, a wymiana zdań na tematy techniczne jest coraz lepsza-już bez ataków na poprzednika ..............Uwagi o firmach powinny być kasowane POD KONIEC DNIA przez admina i po kłopocie...........
Gość: yllaW
2004-02-20 00:00
#13
Opisywałem firme VTS w samych superlatywach (chodzi TYLKO o technologię produkcji i technikę - nic nie komentuję ich zachowań handlowych..)o VBW i innych nadmieniłem ,że to druga liga...Wiem bo kupuje wszystkei wyroby i je montuje i moge ocenic standard bez problemu ,ponieważ ,jak wiecie SAM też jestem producentem w innym zakresie ale jednak blisko....
Nt bana (to do spostzregawczego) - to nie dostałem bana ,że kogoś wyzwałem od głąbów , tylko to były utarczki tych.. co dzisiaj jak widziecie tez maja bana i już nie wchodzą na forum bo nie potrafią przełamać serwera administartora. Ja nie b. lubię firme VTS jako firmę współpracującą czule z instalatorami , ale trzeba im pzryznać - wyskoczyli do przodu i robią centrale lepiej niż inni. To oczywiście jest moja opinia.
Gość: kris
2004-02-20 00:00
#14
ok Wally - bo się pogubiłem , zaczęło się od VBW , komplementowałeś VTS ,
uwagi spostrzegawczego trafne ,
dlaczego nie odzywacie się w spr. szkoleń i freonów ? - to nasza kieszeń
  • 1