Gość: Marek
2003-08-25 00:00
#1
Clima Produkt upada!!!! Uwaga!!!
Jeszcze dobrze nie zaczęli działać, a już takie chodzą słuchy...podobno to kwestia 3-4 miesięcy i po nich.
Gość: Redakcja
2003-08-25 00:00
#2
Szanowni Państwo,
W reakcji na skargi niektórych firm trójmiejskich dotyczące ich nagminnego szkalowania przez nieuczciwą konkurencję na łamach naszego forum dyskusyjnego, wzywamy autorów umieszczających takie informacje do zaprzestania tego nieetycznego procederu.
Powiadamiamy jednocześnie, iż jesteśmy w posiadaniu danych wskazujących na lokalizację komputerów, z których były wysyłane oczerniające posty. Na życzenie oskarżanych firm będziemy udostępniać im wszystkie posiadane przez nas informacje na temat autorów postów. W naszym mniemaniu należy umożliwić szkalowanym firmom podjęcie odpowiednich kroków w celu obrony dobrego imienia, co będziemy konsekwentnie czynili.
Jeżeli nasz apel nie odniesie oczekiwanego skutku ujawnimy IP na łamach forum (tak jest m.in. na forum gazeta.pl czy onet.pl) lub wprowadzimy moderację umieszczanych wątków, by zachować poziom prowadzonych dyskusji.
Z poważaniem
Redakcja www.wentylacja.com.pl
Gość: Marek Perendyk
2003-08-26 00:00
#3
Całkowicie zgadzam się z redakcją. Prosze o podawanie adresów z , których wysyłane sa listy.
Gość: Zainteresowany
2003-08-26 00:00
#4
Jestem jak najbardziej ZA !!!!!!!!,jestem z 3 miasta i związany............
Gość: szoł-men
2003-08-28 00:00
#5
a skąd wiadomo, że nie piszą tego
z
kawiarenek
internetowych ?
2018-09-06 10:13
#6
Odpowiadając na wszelkie informacje na temat firmy Clima-Produkt, które zamieszczane są na portalu, w imieniu Pracodawcy chcielibyśmy oficjalnie poinformować, że od 11.06.2018 właścicielem Clima-Produkt jest Grupa Klima-Therm. Informację tę można potwierdzić sprawdzając aktualny KRS Spółki: 0000135132.
Dodatkowo informujemy, że po zakupie przez Klima-Therm wniosek o upadłość został formalnie cofnięty przez sąd a nasz zakład produkcyjny niezmiennie mieści się w Pszczółkach przy ulicy Żuławskiej 6. Aktualnie korzystamy z pełni mocy produkcyjnych i pracujemy nad zwiększeniem efektywności zakładu dzięki potencjałowi, jaki wniósł Klima-Therm. Terminy realizacji zamówień uległy skorceniu, nawet do 5 tygodni.
Osoby, które chciałyby aplikować do Clima-Produkt zapraszamy do składania dokumentów – aktualnie intensywnie zatrudniamy nowych pracowników, zarówno na stanowiska produkcyjne, biurowe i techniczne. Oferujemy umowy o pracę, jasne zasady wynagradzania i premiowania, standardy w zakresie polityki personalnej i benefitów. Zapraszamy!

W celu uzyskania pełnych informacji zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.climaprodukt.com
  • 1