Gość: krzysztof
2003-06-17 00:00
#1
CO SĄDZISZ O F-M VBW CLIMA
Proszę o informacje o VBW w zakresie współpracy swrwisowej
Gość: tomasz
2003-06-23 00:00
#2
jest firma solidną lecz zbyt malo elestyczna dla klienta i w porównaniu do vts clima jeszcze zbyt drogą.
Panowie wiecej elastyczności i wspólpracujemy razem juz jakiś czas ale czsami zachowujecie sie jak monopoliści.
Tylko czasami.....?
pozdrawiam i do zobaczenia za niedługo
Gość: Serwisant
2003-07-07 00:00
#3
Proszę o informacje o VBW w zakresie współpracy swrwisowej
Ludzie z działu serwisiu VBW są naprawdę OK, ale po wykonanych usługach trzeba bardzo i to bardzo długo czekać na kasę.
Mam ochotę powiedzieć, iz Firmy serwisowe traktują sobie jak bank z dużym kontem pieniędzy. Więcej zapłacisz za telefony za pieniędzmi niż dostaniesz kasy za robotę ! Uważaj !!!!
Gość: Serwisant gazowy
2003-07-08 00:00
#4
Niestety przedmówca ma rację, wszystko jest pieknie do momentu terminu zapłaty za usługę. Sam mam jeszce niezapłacone faktrury z roku 2002. Boję się że zważywszy na obecną sytuację w VBW bliskie bankructwa, kasy nigdy nie zobaczę.Uważaj !!!
Gość: Redakcja
2003-08-25 00:00
#5
Szanowni Państwo,
W reakcji na skargi niektórych firm trójmiejskich dotyczące ich nagminnego szkalowania przez nieuczciwą konkurencję na łamach naszego forum dyskusyjnego, wzywamy autorów umieszczających takie informacje do zaprzestania tego nieetycznego procederu.
Powiadamiamy jednocześnie, iż jesteśmy w posiadaniu danych wskazujących na lokalizację komputerów, z których były wysyłane oczerniające posty. Na życzenie oskarżanych firm będziemy udostępniać im wszystkie posiadane przez nas informacje na temat autorów postów. W naszym mniemaniu należy umożliwić szkalowanym firmom podjęcie odpowiednich kroków w celu obrony dobrego imienia, co będziemy konsekwentnie czynili.
Jeżeli nasz apel nie odniesie oczekiwanego skutku ujawnimy IP na łamach forum (tak jest m.in. na forum gazeta.pl czy onet.pl) lub wprowadzimy moderację umieszczanych wątków, by zachować poziom prowadzonych dyskusji.
Z poważaniem
Redakcja www.wentylacja.com.pl
  • 1