SLOVRUR Sp. z o.o. - logo

SLOVRUR Sp. z o.o.

+48.15.8448045

SLOVRUR Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, została zarejestrowana w 1997 roku jako podmiot z kapitałem mieszanym i pełni rolę wyłącznego przedstawiciela słowackiej huty „Železiarne Podbrezová” A.S. na polskim rynku.


Dlatego też w swojej ofercie handlowej SLOVRUR posiada głównie wyroby produkowane przez hutę „ŻP” tj.: rury stalowe bez szwu walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, rury na cylindry hydrauliczne, rury ze szwem - spawane dużych rozmiarów, rury ze szwem precyzyjne, kolana hamburskie, redukcje i bloki stalowe.


Firma stara się docierać zarówno do hurtowni stali jak i dużych producentów (końcowych konsumentów) działających w różnych branżach przemysłu, a to: budownictwo, energetyka, gazownictwo, ciepłownictwo, górnictwo, przemysł samochodowy i stoczniowy.


Dewizą SLOVRUR jest fachowość i profesjonalizm w działaniu , najwyższa jakość oferowanych towarów i stałe dążenie do zadowolenia Odbiorców.


Sprzedaż realizowana jest bezpośrednio ze Słowacji transportem samochodowym lub kolejowym, jak również z wykorzystaniem sieci składów konsygnacyjnych.


Wierzymy, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych produktów, a nasza działalność na rynku polskim będzie pomyślna i stała.

Mamy zaszczyt niniejszym przedstawić Państwu prywatną spółkę akcyjną o przeszło 160 letniej tradycji w produkcji i przetwórstwie stali, działającą pod nazwą "Železiarne Podbrezová" a.s. Miasto Podbrezova położone jest w geograficznym środku Słowacji, 35 km na wschód od Bańskiej Bystrzycy. Wydobycie rudy żelaza oraz produkcja żelaza i stali, ma w tym regionie długoletnią tradycję, której kontynuatorką jest właśnie "Železiarne Podbrezová". W trakcie swego historycznego rozwoju, spółka ukształtowała się w nowoczesną "mini hutę" z zamkniętym kompleksowym cyklem produkcji i przetwórstwa stali, specjalizującą się w produkcji rur stalowych.


Rury produkowane są przy zastosowaniu urządzeń technologicznych o najwyższych parametrach światowych z nieprzerywalnym procesem ich modernizacji. Dużą uwagę poświęca się również edukacji pracowników. Powyższe okoliczności gwarantują spełnianie przez "Železiarne Podbrezová" wysokich wymagań odbiorców jak również eksport jej produktów do ponad 30 krajów świata.


W celu podniesienia jakości usług dla polskich odbiorców "Železiarne Podbrezová" A.S. powołała w 1997 r przedstawicielstwo handlowe w Stalowej Woli, działające pod nazwą "Slovrur".

Dane adresowe:
Brandwicka 138
Stalowa Wola
Podkarpackie
Poland

Obszar działalności firmy SLOVRUR Sp. z o.o.:
  • Rury i kształtki
Producent:
  • Rury i kształtki -> Rury i kształtki stalowe
Dystrybutor:
  • Rury i kształtki -> Rury i kształtki stalowe