SENSOR TECH

+48.71.3276212

Firma Sensor Tech powstała z doświadczeń i wiedzy fachowców z branży projektowo-wykonawczej automatyki budynków. Na działalność firmy składa się opracowywanie, produkcja i sprzedaż wybranych komponentów HVAC na rynku polskim i rynkach zagranicznych, jak również dystrybucja produktów innych firm, w uzupełnieniu do naszej oferty. Bazując na szerokim doświadczeniu firm partnerskich w projektowaniu i wykonawstwie instalacji HVAC i BMS projektujemy urządzenia, które pozwalają na ograniczenie kosztów projektu i ułatwiają jego wdrożenie oraz późniejsze eksploatowanie instalacji.

Działalność firmy zasadza się na trzech obszarach:

1. Projektowanie i produkcja urządzeń konkurencyjnych do dostępnych w chwili obecnej na rynku. Wysoka estetyka i staranność wykonania przy utrzymaniu korzystnego stosunku cenowego, wysoka funkcjonalność i "wandaloodporność" jest efektem korzystania z wieloletnich doświadczeń z zakresu projektowania i wdrażania instalacji HVAC

2. Projektowanie układów autorskich opierające się na zleceniach krajowych i zagranicznych. W praktyce wygląda to bardzo prosto: Zleceniodawca definiuje projekt docelowy i koszty produkcji, w jakich ma on powstać - my zajmujemy się wcieleniem projektu w życie.

3. Dystrybucja urządzeń innych producentów w uzupełnieniu do naszej oferty: presostaty, przetworniki i in.

Filozofia firmy zakłada każdorazowo osiąganie wysokiej jakości za rozsądną cenę oraz zaspokojenie potrzeb klienta w zakresie doradztwa, realizacji zamówień, jak również obsługi posprzedażowej. Zadowolenie klienta z zakupionego urządzenia jest dla nas najlepszą gwarancją ponownego złożenia zamówienia, jak również najlepszą drogą szerszej reklamy dla naszego produktu.

Dane adresowe:
Kamieńskiego 205
Wrocław
Poland

Obszar działalności firmy SENSOR TECH:
  • Automatyka - sterowanie i regulacja
  • Automatyka - urządzenia i maszyny -> Automatyka - wentylacja
  • Automatyka - urządzenia i maszyny -> Automatyka - klimatyzacja
  • Automatyka - sterowanie i regulacja -> Sterowniki i siłowniki
  • Usługi
  • Usługi -> Usługi - projektowanie i wycena
  • Usługi -> Usługi - produkcja
  • Automatyka - urządzenia i maszyny