Kielecka Fabryka Pomp

Kielecka Fabryka Pomp "Białogon" S.A.

+48.41.3668219

Kielecka Fabryka Pomp "Białogon" S.A. jest producentem pomp wirowych i wyporowych oraz odlewów z żeliwa szarego. Wydział Mechaniczny wyposażony jest w centra obróbcze CNC, tokarki sterowane numerycznie oraz szereg maszyn konwencjonalnych, przydatnych w realizacji jednostkowych i specjalnych zamówień klientów.
W ramach wydziału funkcjonuje magazyn kompletacyjny części i podzespołów do pomp umożliwiający wykonanie większości zamówień w terminie od 1 do 2 tygodni od otrzymania zlecenia. Wykonane pompy są testowane na stacji prób.
Wydział Mechaniczny świadczy również usługi w zakresie obróbki mechanicznej odlewów i części stalowych, hartowania indukcyjnego powierzchniowego oraz wykonuje remonty pomp. Serwis realizuje na zamówienia klientów montaż instalacji pompowych, prowadzi lub nadzoruje uruchomienia pomp.

obróbka skrawaniem, toczenie cnc, cięcie metalu, frezowanie, usługi, prace na wytaczarkach, prace na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych, toczenie metalu na tokarkach sterowanych numerycznie CNC, wiercenie, wyważanie

cnc, obróbka skrawaniem, bezwiórowe wykonywanie gwintów, toczenie cnc, grezowanie cnc, cięcie metalu, frezowanie, prace na wytaczarkach sterowanych komputerowo, metal, prace na frezarko-kopiarkach, szlifowanie gwintów, toczenie metalu na tokarkach rewolwerowych, na tokarkach sterowanych komputerowo, wielowrzecionowych, wiercenie, wyważanie, zataczanie,

Dane adresowe:
Druckiego-Lubeckiego
Kielce
Poland

Obszar działalności firmy Kielecka Fabryka Pomp "Białogon" S.A.:
  • Instalacje i montaż
Producent:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wodno-kanalizacyjna
Dystrybutor:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wodno-kanalizacyjna
Serwis:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja wodno-kanalizacyjna