JAWAR Sp. z o.o. - logo

JAWAR Sp. z o.o.

+48.23.6722416

Firma JAWAR Sp. z o. o. istnieje na rynku od połowy lat osiemdziesiątych. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją kotłów centralnego ogrzewania. W połowie lat 90-tych z ciechanowskiej linii produkcyjnej zeszły pierwsze elementy systemów kominowych, które szybko stały się głównym produktem firmy. W roku 2003 starą nazwę Zakład Urządzeń Grzewczych zastąpiliśmy marką JAWAR.

Na skutek przeprowadzonej w latach 2005-2006 reorganizacji, wprowadzony został system zarządzania produkcją i zapasami wyrobów gotowych, zintegrowany z bazą danych działu sprzedaży, który pozwolił stać się nam najlepszą pod względem logistycznym firmą na polskim rynku.

Najbardziej dumni jesteśmy jednak z wprowadzenia w firmie JAWAR systemu zarządzania według norm ISO9001 oraz kontroli produkcji wraz ze znakowaniem wyrobów prestiżowym znakiem CE.

Produkty

Do produktów firmy należą stalowe i ceramiczne systemy kominowe. Produkowane wyroby posiadają niezbędne atesty i aprobaty, a ceny są konkurencyjne w stosunku do producentów krajowych i zagranicznych.

Jesteśmy pionierami w nowatorskich rozwiązaniach technologicznych. Jako jedyny zakład w Polsce produkujemy trójniki wyciągane 45° w zakresie ф100 ÷ ф 250, kolana gięte z blachy kwasoodpornej grubości 0,6 mm i średnicach ф 100 do ф 160, natomiast jako jedyni w Europie produkujemy owalne wyczystki wyciągane.

Dane adresowe:
Sońska 89
Ciechanów
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy JAWAR Sp. z o.o.:
  • Instalacje i montaż
Producent:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja grzewcza i ciepłownicza
  • Instalacje i montaż -> Instalacja gazownicza
Dystrybutor:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja grzewcza i ciepłownicza
  • Instalacje i montaż -> Instalacja gazownicza