Eko

Eko"Skorpion"

Firma Ekoskorpion zaprasza do współpracy przedsiębiorstwa związane z gospodarką odpadami oraz firmy działające w branży elektronicznej, takie jak:

* producenci sprzętu elektrycznego, AGD i RTV
* producenci sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego
* serwisy komputerowe/RTV/AGD
* sieci handlowe
* hurtownicy i resellerzy

Naszą ofertę kierujemy również do przedsiębiorstw, które zajmują się dystrybucją i serwisem urządzeń elektronicznych, zapewniamy swoim klientom kompleksową obsługę. Dzięki współpracy z nami przedsiębiorstwa będą mogły zagwarantować klientom odbiór zużytego i niepotrzebnego sprzętu elektronicznego, jako usługę komplementarną do dotychczas świadczonych.

Do współpracy zapraszamy również zagraniczne podmioty związane z branżą recyklingu elektroniki.

Naszym partnerom proponujemy dogodne warunki finansowe, wsparcie logistyczne w zakresie odbioru odpadów, dysponujemy własnym transportem na terenie całego kraju oraz doradztwo w dziedzinie obrotu odpadami elektronicznymi.

Jako firma wyspecjalizowana i skierowana wyłącznie na utylizację zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, uważamy iż nasza oferta jest równie atrakcyjna dla firm oferujących usługi w zakresie odpadów komunalnych, a które w bieżącej działalności nie zajmują się unieszkodliwianiem odpadów typu elektrycznego i elektronicznego.


Dane adresowe:
Browarna 32/32
Małopolskie
Poland