DFTechinst

Firma działa na rynku od 2005 roku. Zajmuje się głównie wentylacją, wszelkiego typu i rodzaju oraz odzyskiem ciepła z wentylacji zarówno przemysłowej jak i komercyjnej oraz domowej. Zaraz obok wentylacji zajmujemy się klimatyzacją która jest ściśle związana z zapewnieniem komfortu i jakości powietrza którym oddychamy. Zajmujemy się również innymi dziedzinami instalatorstwa związanymi z powietrzem np. centralne odkurzanie,pneumatyka.
Przy oferowanych usługach dostarczamy urządzenia oraz materiały. Korzystamy z wszelkich marek urządzeń jednak zawsze ich wybór dyktuje cena która dla klienta jest najważniejszą. Staramy się doradzić i wybrać najlepsze rozwiązanie dla klienta z zachowaniem odpowiedniego poziomu jakości i satysfakcjonującej ceny. Często urządzenia chińskiej produkcji(no name)zawodzą, zawodzą szczególnie klienta dlatego odchodzimy bardzo daleko od sprzedaży i montażu takich urządzeń. Czasami oszczędności mogą przynieść więcej strat dlatego najczęściej oferowane przez nas produkty należą do średniej półki,markowej i cenowej-tak by stać było nań poszczególnego konsumenta.Wykonywaliśmy instalacje w domach jednorodzinnych,sklepach,pomieszczeniach biurowych,komercyjnych,w halach jak i w wielkich fabrykach.Kompleksowe systemy wentylacji z klimatyzacją,odzyskiem ciepła i chłodu nie są nam obce.
Każda inwestycja jest dla nas wyzwaniem i nie podchodzimy do niej rutynowo, szukamy najlepszych rozwiązań oraz poszukujemy wspólnego kompromisu.
Jesteśmy otwarci na wszelkie oferty jak i jesteśmy gotowi i chętni do współpracy z firmami naszej branży.

Dane adresowe:
Gdańska 27
Gubin
Lubuskie
Afghanistan

Obszar działalności firmy DFTechinst:
  • Instalacje i montaż
Instalator:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja grzewcza i ciepłownicza
Serwis:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja grzewcza i ciepłownicza
Projektant:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja grzewcza i ciepłownicza
Hurtownia:
  • Instalacje i montaż -> Instalacja grzewcza i ciepłownicza