Clima-Produkt Sp. z o.o. - logo

Clima-Produkt Sp. z o.o.

58 691 03 60

Specjalista w produkcji urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Stale się rozwijamy. Naszym codziennym wyzwaniem jest poszukiwanie nowości i implementacja ich do naszej oferty, po to by konsumenci właśnie po nasze rozwiązania sięgali najchętniej.

Dane adresowe:
Żuławska 6
Pszczółki
Pomorskie
Poland

Obszar działalności firmy Clima-Produkt Sp. z o.o.:
  • Automatyka - urządzenia i maszyny -> Automatyka - chłodnictwo
Producent:
  • Centrala -> Centrala z odzyskiem ciepła, rekuperatory
  • Centrala -> Centrala klimatyzacyjna i wentylacyjno-klimatyzacyjna
  • Centrala -> Centrala "basenowa"
  • Centrala -> Centrala wentylacyjna
  • Centrala -> Centrala dachowa (rooftop)
Baseny solankowe w Ustroniu z urządzeniami Clima-Produkt: Jeden z największych w Europie kompleksów basenów solankowych (Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia w Ustroniu) został wyposażony w centrale klimatyzacyjne firmy Clima-Produkt, w odporne na korozję i agresywne działanie chloru dwie centralne basenowe typu NEPTUN. Ponadto w obiekcie wykorzystano centrale Clima-Produkt obsługują szatnie, siłownię i podbasenie obiektu (bezszkieletową centralę sekcyjną Tytania, sekcyjną centralę Golem, podwieszany aparatay grzewczo-wentylacyjne Hermes).
Q22 - obiekt biurowy w Warszawie: W obiekcie wykorzystano sekcyjne centrale klimatyzacyjne typu Golem, będące produktem firmy Clima-Produkt.
Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie: Obiekt wyposażony został w sekcyjne centrale klimatyzacyjne Golem oraz sekcyjne centrale bezszkieletowe Tytania wyprodukowane przez firmę Clima-Produkt.