Accerus Godzwon Przemysław

+48.58.7190026
Batorego 16
82-200 Malbork
Accerus specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu zestawów automatyki do urządzeń wentylacyjnych. Korzystając z doświadczeń najlepszych specjalistów w branży razem z naszymi Partnerami wprowadzamy nowe rozwiązania dbając o utrzymanie światowych standardów oraz optymalnych cen na nasze wyroby. Wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikacje CE.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami, jesteśmy w stanie opracować i wdrożyć niemalże każdy rodzaj sterowania i automatyki składający się z elementów dużej jak i małej mocy. Układy tworzone są w oparciu o sterownik swobodnie programowalny produkowany przez polską firmę EL-Piast, który pokrywa zapotrzebowanie na kompleksowe sterowanie dla większości systemów automatyki, a w szczególności systemów sterowania w wentylacji i klimatyzacji.

Naszą główną ofertę stanowią kompletne zestawy automatyki dobierane na podstawie dokumentacji Klienta. Szafy sterujące wykonujemy w oparciu o przekazane schematy jak również na podstawie opisów materiałowych i funkcjonalnych. W każdym przypadku do wyrobu dołączamy pełną profesjonalną dokumentację sterownicy.

Dla sterownic i rozdzielnic elektrycznych stosujemy obudowy z tworzyw sztucznych a w uzasadnionych przypadkach lub na życzenie Klienta obudowy wykonane ze stali.

Doskonała cena, optymalna jakość rozwiązania, przemyślane rozmieszczenie elementów automatyki to to, co cechuje nasze wyroby.

Dane adresowe:
Batorego 16
Malbork
Pomorskie
Poland

Obszar działalności firmy Accerus Godzwon Przemysław:
  • Automatyka - sterowanie i regulacja
  • Automatyka - sterowanie i regulacja -> Regulatory obrotów, falowniki
  • Automatyka - sterowanie i regulacja -> Sterowniki i siłowniki
  • Automatyka - sterowanie i regulacja -> Szafy sterownicze i zasilające
  • Automatyka - sterowanie i regulacja -> Układy regulacyjne i sterujące
  • Automatyka - urządzenia i maszyny
Projektant:
  • Automatyka - urządzenia i maszyny -> Automatyka - wentylacja