Opis stanowiska:
Zakres zadań zawodowych :

1. Obsługa klienta (kontakt telefoniczny, mailowy i bezpośredni, odpowiedzi na
zapytania, prezentowanie oferty firmy)
2. Obsługa komputera i urządzeń biurowych.
3. Internetowa i stacjonarna sprzedaż narzędzi, akcesoriów i części zamiennych do
chłodnictwa i klimatyzacji
4. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe
funkcjonowanie prac magazynowych, polegających na przyjmowaniu,
rozmieszczaniu, przygotowywaniu oraz wydawaniu towaru, zgodne z
obowiązującymi standardami firmowymi
5. Realizacja zamówień (wystawianie listów przewozowych przygotowywanie i
pakowanie towaru do wysyłki)
6. Dbanie o czystość i porządek na sali sprzedaży
8. Bieżące zadania nałożone przez przełożonego wynikające z potrzeby chwili.
9. Bieżące prace związane z prawidłowym i sprawnym funkcjonowaniem firmy.

Wymagania:
Wymagania:
- prawo Jazdy Kat. B
- wiek najlepiej do 40 lat
- dyspozycyjność
- komunikatywność
- obsługa komputera (Pakiet Office)
- umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialność za wykonywaną pracę
- precyzja, sumienność, zaangażowanie
- chęci do pracy oraz zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

Oferujemy:
Naszym Kandydatom Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
– stały rozwój zawodowy
– pracę w młodym, dynamicznym zespole
– szkolenia wprowadzające do pracy oraz stały coaching na stanowisku pracy
– dobrą atmosferę w pracy
– umowę o pracę

Prosimy o podanie w tytule maila imienia, nazwiska dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)