Opis stanowiska:
 Nieustraszone i godne reprezentowanie interesów DABROwent na rynku,
 Odważna sprzedaż produktów z asortymentu HVAC oraz rycerska obsługa Kontrahentów,
 Wywiad nowych potrzeb i wymagań Klientów,
 Waleczne zdobywanie nowych Klientów,
 Dzielne budowanie wizerunku firmy.

Wymagania:
 Mięśnie ze stali, serce do walki i mężny charakter,
 Posiadanie dobrej znajomości pola bitewnego w wentylacji i klimatyzacji,
 Minimum 2-letnie doświadczenie w heroicznej walce na stanowisku sprzedażowym,
 Prawo jazdy na wierzchowca kat. B,
 Znajomość podstaw czarnej magii z Word i Excel.

Mile widziane:
 Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu: chłodnictwo, wentylacja, klimatyzacja lub pokrewne,
 Dodatkowym atutem będzie znajomość fechtunku, krav magi oraz survivalu ;)

Oferujemy:
 Elitarną atmosferę pracy w bohaterskiej Drużnie,
 Możliwość rozwoju swoich specjalistycznych umiejętności w szybko rozwijającej się firmie,
 Kontrakt w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę),
 Pokaźnego worka talarów oraz dodatkowych zdobyczy rozdzielanych według prowizji,
 Arsenał oręża do pracy,
 Możliwość realizacji własnych strategii i planów szturmowych.

Więcej na:
www.dabrowent.pl/wojownik