226
269

Technolog w Dziale Przygotowania Produkcji

FRAPOL Sp. z o.o.

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 25.05.2016 00:00

Opis stanowiska

Tworzymy jeden zespół wierząc, że sukces Firmy opiera się na naszym zaangażowaniu i wspólnej pracy.
Dziś FRAPOL to ponad 400 zatrudnionych osób! Każda z nich jest inna, każda daje Firmie część siebie, razem tworzą markę, doświadczenie, profesjonalizm i atmosferę. Dzięki nim Firma osiągnęła stabilną pozycję na rynku i wciąż może się rozwijać.

Jeśli więc,

- nie boisz się wyzwań,
- chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- radzisz sobie z wielozadaniowością,
- podążasz za szybkim tempem zmian,
- dążysz do ciągłego doskonalenia swojej pracy,

Podejmij wyzwanie, APLIKUJ!

Wymagania

Nasze wymagania:

- co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży wentylacyjnej,
- wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe),
- znajomość zagadnień wentylacji i klimatyzacji,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- dobra znajomość programów typu cad,
- umiejętność widzenia przestrzennego,
- mile widziana praca przy montażu systemów wentylacji i klimatyzacji oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

Na stanowisku technolog w Dziale Przygotowania Produkcji oferujemy:

- aktywne wdrożenie w firmie,
- jasne reguły zatrudnienia i wynagrodzenia,
- pracę w zgranym zespole,
- poznanie pozytywnych, energicznych ludzi,

+48 12 653 27 66