274
276
226

Technik serwisu instalacji alarmowych i sygnalizacji pożaru

Karo Karlicki Sp. z o.o.

Ważna do: 31.10.2018 00:00

Opis stanowiska

Konserwacja, przeglądy, serwis ,wymiana i montaż urządzeń po naprawie:
-SKD- systemy kontroli dostępu;
-SSWiN-systemy sygnalizacji włamania i napadu;
-CCTV- systemy telewizji przemysłowej IP;
-SSP- systemy sygnalizacji ppoż.;
-inne systemy słaboprądowe w budynkach.

Wymagania

-wykształcenie techniczne, elektryk, elektronik, informatyk;
-wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego;
-doświadczenie związane z pracą z instalacjami security (SSWiN,CCTV,SSP,SKD);
-uprawnienia SEP do 1kV;
-gotowość do pracy na wysokości potwierdzona badaniami;
-umiejętność pracy w zespole;
-gotowość do wyjazdów do nagłych wezwań ( pogotowie serwisowe);
-gotowość do pracy poza obszarem Warszawy;
-delegacje do 5 dni w terenie;
-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

-interesującą i odpowiedzialną pracę: umowa o pracę oraz pakiet socjalny;
-możliwość uczestnictwa w kursach specjalistycznych;
-zdobycie uprawnień (świadectwa kwalifikacyjne, certyfikaty );
-możliwości podwyższenia wynagrodzenia w wyniku nabycia nowych kwalifikacji zgodnie z planowaną ścieżką rozwoju firmy.

601302531