Opis stanowiska:
Naszym klientem jest globalna spółka specjalizująca się serwisie instalacji HVAC. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Technik Serwisu (HVAC)
(miejsce pracy: woj. Mazowieckie)

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie czynności serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych (głównie chillery freonowe oraz rooftopy) na obiektach komercyjnych (centra handlowe, biurowce) oraz obiektach użyteczności publicznej.
- Prowadzenie przeglądów okresowych oraz dbałość o prawidłowe funkcjonowanie instalacji u klientów.
- Diagnozowanie oraz usuwanie usterek.
- Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania:
- Doświadczenie w serwisie urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych.
- Dyspozycyjność do odbywania wyjazdów służbowych w ramach przydzielonego obszaru.
- Prawo jazdy kat. B.
- Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane z obszaru: chłodnictwa, elektryki, urządzeń sanitarnych lub pokrewne.

Oferujemy:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- Stabilne zatrudnienie w globalnej organizacji.
- Pracę w doświadczonym zespole specjalistów w dziedzinie serwisu instalacji HVAC.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl