Opis stanowiska:
Naszym klientem jest globalna spółka specjalizująca się w technologiach chłodnictwa przemysłowego (zarówno freonowego jak i amoniakalnego). Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Technik Serwisu
(miejsce pracy: Południowo - Zachodnia Polska)

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie czynności serwisowych instalacji chłodniczych na obiektach przemysłowych (instalacje freonowe oraz amoniakalne) w obszarze południowo - zachodniej Polski (woj. Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie).
- Prowadzenie przeglądów okresowych oraz dbałość o prawidłowe funkcjonowanie instalacji u klientów.
- Diagnozowanie oraz usuwanie usterek.
- Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie, mile widziane z zakresu chłodnictwa lub pokrewne.
- Dyspozycyjność.
- Prawo jazdy kat. B.
- Doświadczenie w serwisie instalacji chłodniczych (dodatkowym atutem będzie znajomość specyfiki instalacji amoniakalnych).

Oferujemy:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
- Pracę w doświadczonym zespole specjalistów w dziedzinie chłodnictwa przemysłowego.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl