265
269
226

Technik Serwisu

DTH Selection

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.10.2018 00:00

Opis stanowiska

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales &
engineering.

Naszym klientem jest spółka specjalizująca się w serwisie instalacji klimatyzacji i chłodniczych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
– Prowadzenie czynności serwisowych instalacji chłodniczych oraz klimatyzacyjnych, głównie na obiektach sklepów wielkopowierzchniowych.
– Prowadzenie przeglądów okresowych oraz dbałość o prawidłowe funkcjonowanie instalacji u klientów.
– Odpowiedzialność za stawienie się na miejscu awarii zgodnie z założonym harmonogramem.
– Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania

- Wykształcenie średnie, mile widziane z zakresu chłodnictwa lub pokrewne.
– Uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze.
– Mile widziane świadectwo kwalifikacji typ E.
– Dyspozycyjność.
– Prawo jazdy kat. B.
– Kilkuletnie doświadczenie w serwisie instalacji/urządzeń chłodniczych lub klimatyzacyjnych.
– Aktualne uprawnienia wysokościowe.
– Uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy

– Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
– Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
– Stabilne zatrudnienie.
Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres m.wappa@dth-selection.pl

530270500