Opis stanowiska:
Celem stanowiska jest utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej, w tym m. in.:

- utrzymanie w ruchu urządzeń i instalacji technicznych
- usuwanie awarii i usterek
- wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

Wymagania:
Jeśli posiadasz:

- wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, z zakresu automatyki, mechatroniki, chłodnictwa)
- doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy, modernizacje) systemów budynkowych (głównie systemy elektryczne i elektroniczne, wentylacja, klimatyzacja, wod-kan)
- uprawnienia SEP, E, Gr. 1 (uprawnienia D z Gr 1 oraz E/ D z Gr 2 i 3 będą dodatkowym atutem)
- czynne prawo jazdy kat. B
- praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office (raportowanie)
- cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

znajomość w zakresie serwisowania urządzeń chłodniczych (agregaty wody lodowej) lub niskoprądowym (SAP, BMS, KD, CCTV, SSWiN) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Wybranym kandydatom oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- interesujący zakres zadań
- przyjazne środowisko pracy
- stabilne warunki zatrudnienia