Opis stanowiska:
Celem stanowiska jest utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej, w tym m. in.:

- konserwacja urządzeń i instalacji technicznych
- usuwanie awarii i usterek
- wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna,
z zakresu automatyki lub mechaniki)
- doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy) instalacji, urządzeń budynkowych
- uprawnienia SEP: G1 E, G2 E i D
- czynne prawo jazdy kat. B
- praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office (raportowanie)
- cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

Mile widziane będzie:

- doświadczenie w serwisie agregatów chłodniczych
- doświadczenie w serwisie i pomiarach instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- interesujący zakres zadań
- przyjazne środowisko pracy
- stabilne warunki zatrudnienia

Zaaplikuj poprzez stronę www.spie.com.pl w zakładce KARIERA