Opis stanowiska:
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało: naprawa i serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych jak również montaż instalacji chłodniczych, a także prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami.

Wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne: chłodnicze lub elektryczne
• doświadczenie w pracy z urządzeniami chłodniczymi
• prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia samochodu
• odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
• dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów na terenie Polski)
• umiejętności czytania schematów i rysunków technicznych
• znajomość zagadnień automatyki i elektryki mile widziana
• zdolność do pracy na wysokości,

Oferujemy:
• w codziennej pracy pełen pakiet narzędzi podstawowych (samochód, telefon, komputer) i specjalistycznych
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę o współpracy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą
• atrakcyjny pakiet wynagradzania wypłacanego w terminie,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego
• realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego