Opis stanowiska:
- Rycerskie reprezentowanie interesów DABROwent na rynku,
- Odważna sprzedaż produktów z asortymentu HVAC oraz bohaterska obsługa Kontrahentów,
- Identyfikowanie nowych potrzeb i wymagań Klientów,
- Mężne zdobywanie nowych Klientów,
- Nieustraszone budowanie wizerunku firmy.

Wymagania:
- Waleczne serce i nieustraszony charakter,
- Posiadanie tajemnej wiedzy techniczna z zakresu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
- Minimum 2-letnie doświadczenie w mężnej walce na stanowisku sprzedażowym,
- Prawo jazdy na Batmobil kat. B,
- Znajomość podstaw sekretnych programów Word i Excel.

Mile widziane:
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu: chłodnictwo, wentylacja, klimatyzacja lub pokrewne,
- Dodatkowym atutem będzie znajomość klienckiego

Oferujemy:
- Elitarną atmosferę pracy w zespole Ligi Sprawiedliwych Superbohaterów,
- Możliwość rozwoju swoich super mocy w szybko rozwijającej się firmie,
- Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Prowizję od sprzedaży,
- Niezbędne narzędzia pracy rodem z filmów o Bondzie,
- Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań.

P.s. jeśli na razie nie posiadasz wymaganych przez nas super mocy, to nie przejmuj się! Złóż CV – dla nas i tak będziesz Superbohaterem!