Opis stanowiska:
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
•Obsługa i kompletowanie zleceń w zakresie technicznej obsługi nieruchomości;
•Ofertowanie, negocjacje cenowe i zawieranie umów;
•Harmonogramowanie przeglądów i prac konserwacyjnych;
•Nadzór nad realizacją zleconych prac;
•Wsparcie obsługi awarii w obiektach;
•Raportowanie.

Oferta:
•Umowa o pracę;
•Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
•Atrakcyjne wynagrodzenie – możliwość negocjacji;
•Pakiety benefitów (Multisport, LuxMed, PZU).

Wymagania:
Oczekiwania:
•Wykształcenie wyższe;
•Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w technicznej obsłudze nieruchomości;
•Prawo jazdy kat. B;
•Zdolności organizacyjne, komunikatywność;
•Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:
Oferta:

Osby zainteresowane są proszone o wysłanie CV na adres mailowy: rekrutacja,wroclaw@leasingteam.pl wraz z treścią klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "