Opis stanowiska:
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy od zaraz sumiennych i zaangażowanych pracowników na stanowisko starszy monter systemów ogrzewania, sanitarnych i wentylacyjnych (HVAC) do pracy na terenie całych Niemiec.

Zadania:
- Samodzielne kierowanie i realizacja projektów z dziedziny systemów ogrzewania, sanitarnych i wentylacyjnych (HVAC),
- Zarządzanie zespołem montażystów firm podwykonawczych,
- Kontrola kosztów, terminowości i rezultatów pracy,
- Prowadzenie dokumentacji, raportowanie,
- Uczestnictwo w naradach z klientami i prowadzenie narad z firmami podwykonawczymi.

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w naszym zespole, cieszymy się na Państwa dokumenty aplikacyjne, które proszę przesyłać na adres: m.wielgosz@gesellschaft-fuer-energieeffizienz.de (p. Michał Wielgosz)

lub

GFE Gesellschaft für Energieeffizienz mbH
Personalabteilung
Helmholtzstraße 2-9
10587 Berlin
Tel: 0049 30/7554974-0

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.)”.

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe jako technik, mistrz lub inzynier,
- Doświadczenie zawodowe w pracy jako starszy monter lub kierownik budowy,
- Dobra znajomość systemów ogrzewania, sanitarnych i wentylacyjnych (HVAC),
- Zorientowany na klienta sposób pracy,
- Gotowość do realizacji projektów wyjazdowych,
- Dobra znajomość jęz. niemieckiego

Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie, bez pośredników czy agencji pracy tymczasowej,
- Bardzo atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie,
- Opłacone zakwaterowanie w miejscu budowy,
- Wsparcie rozwoju zawodowego,
- Regularny udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
- Udział w zróżnicowanych i ciekawych międzynarodowych projektach w dynamicznym otoczeniu