Opis stanowiska:
Firma ALFACO POLSKA SP. Z O.O. czołowy dystrybutor zintegrowanych rozwiązań w zakresie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalisty ds. Chłodnictwa.

-Doradztwo techniczne;
-Ofertowanie i dobór urządzeń;
-Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie z nimi długotrwałych relacji;
-Identyfikacja potrzeb klientów danej grupy produktów ;
-Rozwijanie i wdrażanie strategii produktu;
-Realizacja planów sprzedaży na danym terenie.

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe techniczne chłodnicze;
- Znajomość zagadnień związanych z chłodnictwem, klimatyzacją i automatyką;
- Doświadczenie w HVAC/R
- Znajomość języka angielskiego;
- Język polski nie jest wymagany
- Prawo jazdy kat. B;
-Uregulowane pozwolenie na pracę w Polsce

Oferujemy:
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
-Możliwość rozwoju;
-Nowoczesne narzędzia pracy;
-Szkolenia w kraju i za granicą

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres praca@alfaco.pl