226
269

Specjalista techniczno-handlowy Bydgoszcz

Flakt Group Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Ważna do: 09.08.2018 00:00

Opis stanowiska

• Praca stacjonarna w biurze w Bydgoszczy.
• Przygotowywanie ofert handlowych.
• Kontakt z klientami firmy.
• Dobory techniczne urządzeń.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, inżynierskie, preferowany kierunek Inżynieria Środowiska.
• Odpowiedzialność i sumienność.
• Otwartość na nowe pomysły, elastyczność w działaniu.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
• Znajomość Word i Excel.

Oferujemy

• Pełen pakiet szkoleń na stanowisku pracy.
• Stabilne warunki pracy oraz dobre warunki płacowe.
• Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
• Satysfakcjonującą pracę przy prestiżowych krajowych i międzynarodowych projektach z możliwością rozwoju w przyjaznej atmosferze.

609 121 939