Opis stanowiska:
- Realizacja przydzielonego planu sprzedaży,
- Bezpośrednie kontakty z klientami – budowanie rynku, pozyskiwanie nowych klientów (projektanci, inwestorzy, inni), poszukiwanie nowych inwestycji,
- Wsparcie techniczne Klientów , opracowywanie koncepcji, aktywna współpraca z projektantami
- Udział w negocjacjach,
- Udział wystawach, targach, sympozjach

Wymagania:
-Wiedza w zakresie urządzeń HVAC z nastawieniem na produkty widniejące w ofercie firmy,
-Wiedza w zakresie wykonywania doborów urządzeń,
-Doświadczenie w sprzedaży urządzeń HVAC dla biznesu – projektanci, wykonawcy, generalni inwestorzy, inwestycje,
-Doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych w firmach o podobnym profilu działalności ,
-Znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji cen,
Cechy osobowe takie jak: nieustępliwy, ambitny, konsekwentny, otwarty, komunikatywny,

Oferujemy:
- Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie plus premię kwartalną uzależnioną od sprzedaży,
- nowoczesne i wygodne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
- szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
- w dalszej perspektywie możliwość awansu na stanowisko kierownicze,